Magiczna 7 powraca!

 Piątek. Powoli ten zwariowany tydzień dobiega końca, ale nadchodzący czas będzie dla mnie bardzo trudny. Niestety życie czasami układa się zupełnie nieprzewidywalnie i trzeba na bieżąco korygować swoje plany. Co z tego wyjdzie, trudno powiedzieć, coś na pewno ;-).

Mimo wszystko postanowiłam przedstawić Wam dzisiaj przedstawić kolejny tom komiksu o pewnych wyjątkowych dzieciakach, które...


Magiczna 7. Przeciwko wszystkim.

Miałam już okazję pisać o tym komiksie. Już od pierwszych stron bardzo mnie zainteresował. Niby historia nie nowa, bo dzieciaki z super mocami to jednak dość powszechny temat, ale zawsze da się coś jeszcze z tego wykrzesać ;-).

Pierwszy tom kończy się w dość dziwnym momencie. Dzieciaki są w dość trudnej sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że ktoś nastawił przeciwko nim wszystkich. Wszystkich dorosłych. Dlatego drugi tom zaczyna się nagonką na nich. Co z tego wyjdzie i czy poradzą sobie z dość... ciężkim sprzętem? Tego możecie się dowiedzieć z najnowszego tomu Magicznej 7. Przeciwko wszystkim.

To dopiero drugi tom...

To dopiero drugi tom, ale już jest emocjonująco. Jestem bardzo ciekawa, co to się będzie działo, jak cała Magiczna 7 będzie w końcu razem. Podobało mi się też wprowadzenie pewnej klasyfikacji mocy. Niby sporo o można się o nich dowiedzieć podczas czytania, ale taki konkretny podział przydaje się do poukładania sobie wszystkiego w głowie. Wiadomo, kiedy poznajemy nowy, fantastyczny świat, wszystko wydaje się jednym wielkim chaosem, dlatego fajnie jest to wszystko powkładać w odpowiednie szuflady, prawda ;-)?

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie! Fajna kreska, porywająca fabuła i nie banalne podejście do tematu. Jak dla mnie pozycja obowiązkowa!

Tytuł:              Przeciwko wszystkim

Seria:              Magiczna 7

Autor:             Kid Toussaint

Ilustracje:       Giuseppe Quattrocchi

Tłumaczenie:    Maria Mosiewicz

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         24.08.2022

Komentarze

 1. Też jestem zachwycona lekturą tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tematyka tych komiksów jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się te komiksy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Już nie mogę doczekać się kolejnego tomu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl