Czarodzieje i ich dzieje. Myszka Mickey w całkiem nowej odsłonie

 Środa 14 września. Dokładnie 6 lat temu urodziła się Klara. Od tamtej pory moje życie nabrało zupełnie innych barw. I choć nie zawsze było łatwo i kolorowo, jestem dumna z tego, co osiągnęłam jako rodzic. A przecież może być jeszcze lepiej 😉.

W tym wyjątkowym dniu chciałabym zaprezentować Wam wyjątkowy komisji. Przed Wami Myszka Mickey jakiej jeszcze nie znacie.


Czarodzieje i ich dzieje. Tom 2.

Słyszałam o tej serii same pozytywne opinie. Dlatego chociaż to już 2 tom przygód Mickiego w średniowiecznym świecie fantasy to sięgnęłam po niego z wielką ochotą. I od razu mogę Wam powiedzieć, ze nie żałuję ani sekundy spędzonej z tym komiksem. Było po prostu epicko!

Rycerze, smoki, wiedźmy, bitwy, pogonie, spektakularne ucieczki. Jednym słowem przygoda. Mickey wraz z przyjaciółmi szuka elementów magicznej zbroi, która ma położyć kres erze ciemności i uratować Minnie (bo przecież mus być niewiasta w opałach ;-)). Jednak jak wiadomo, jedna przygoda pociąga za sobą drugą, więc nawet kiedy misja zostanie ukończona, pojawi się coś nowego.

Zgarnąć z półki?

Tak! Ja już czekam na kuriera, którzy przyniesie mi pierwszy tom i nie mogę się doczekać, kiedy na polskim rynku pojawi się kolejny :-). Także jak najbardziej polecam!

Tytuł:              Czarodzieje i ich dzieje

Autorzy:          Ambrosio Stefano Pastrovicchio Lorenzo Gervasio Marco

Tłumaczenie:    Drewnowski Jacek

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         24.08.2022


Komentarze

 1. Bardzo podoba mi się to wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło spędziłam czas z tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten zbiór jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 5. To wydanie jest po prostu genialne!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl