Co fajnego można zrobić z gazetką dla dzieci? Bing.

 Wtorek. Rok szkolny zaczyna się powoli rozpędzać i już widzę, że czeka nas bardzo intensywny czas. Dzieciaki są coraz starsze i zaczynają powoli przejawiać konkretne zainteresowania, więc fajnie byłoby je powoli rozwijać. A że wybór zajęć pozaszkolnych jest teraz ogromny, to trzeba korzystać.

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam najnowszy numer magazynu Bing, dla którego moje dzieci znalazły baaaardzo ciekawe zastosowanie. Ciekawi, zapraszam :-)


Bing. Magazyn dla dzieci?

O tym czasopiśmie miałam okazję pisać już parę razy. Jeden z kultowych bohaterów współczesnych dzieci, fajne i angażujące zadania, no i dodatki. Czego chcieć więcej ? No cóż, moje dzieciaki znalazły dodatkowy sposób na cieszenie się magazynem trochę dłużej.Co zrobić z gazetką po przeczytaniu?

Wykorzystać oczywiście! Moje dzieci wymyśliły, że powycinają rzeczy związane z jesienią (a jest i całkiem sporo, ponieważ to jesienne wydanie) i stworzą kolarze. Fajny pomysł prawda? Nic się nie zmarnuje :-). Obiecałam, że jeszcze nie pokażę Wam ich prac, ponieważ dzisiaj nie zdążyli ich skończyć, ale na pewno pochwalę się nimi na instagramie ;-).

Zgarnąć z półki?

Tak!. Takie magazyny to zawsze dobry pomysł na fajne popołudnie :-).
Komentarze

 1. Ten magazyn jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się różnorodność w tym wydaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przystępna cena zachęca do zakupu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodatek do gazetki jest świetną propozycją.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bing to ulubiony bohater dzieci.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl