Czytam, bo lubię czyli super seria dla dzieci.

 Środa. Bardzo intensywny dzień za mną. Dzieciaki też już padły od nadmiaru wrażeń, więc wieczór mam dla siebie. Planuje jakiś seans filmowy. Zwłaszcza, że ostatnio pojawiło się sporo ciekawych tytułów. A Wy jakie macie plany na resztę wieczoru?

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować rewelacyjną serię od Harper Kids, po którą sięga się z największą przyjemnością. Zaciekawieni, zapraszam do recenzji :-).


Czytam, bo lubię.

Po sukcesie serii Czytam sobie pora na coś dla starszych dzieci. Najnowsze tytuły prezentują się wybornie, dlaczego? Już Wam mówię :-).

Zapiski Szczęściarza

Włodzio nie należy do najszczęśliwszych dzieci. Nie ma przyjaciół, mama jest ciągle zajęta, a otoczenie... no cóż uważają go za dziwaka. Nawet posądzają go o kradzież! Kiedy pewnego dnia odwiedza go wujek, życie Włodka zmienia się całkowicie. Nagle chłopak jest szczęśliwy. Wszystko mu się udaje. Magia. Tylko skąd się wzięła? Tego Włodzio chce się dowiedzieć, ale czy dojdzie do prawdy?

Wierzbowa 13.

Wampiry, strzygi, upiory i nie tylko. A to wszystko w jednej kamienicy! Z tego będą same kłopoty. Albo... same fajne historie ;-). Takie pełne humoru i niekonwencjonalnych rozwiązań. Jak to u potworów ;-).

Szczerze Wam powiem, ze nie wiem, która część Czytam, bo lubie podobała mi się bardziej. Zapiski Szczęściarza to ciągła historia. Opowiada o Włodziu i to wokół niego koncentruje się cała historia. Natomiast Wierzbowa 13 to zbiór opowiadań, więc mamy więcej różnorodności. Ciężki wybór, chyba obie podobają mi się tak samo na swój sposób ;-).
 

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie. Połknęłam na 3 razy. Raz sama, drugi raz z dzieciakami i trzeci raz z Jankiem (bo Klara jeszcze spała), ale coś czuję, ze to nie koniec chrupania ;-). Także jak najbardziej polecam :-).Komentarze

 1. Oba te wydania są naprawdę zachwycające.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło można spędzić czas z tymi lekturami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Duża czcionka jest atutem tych wydań.

  OdpowiedzUsuń
 5. Obie książki mi się podobały.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl