Przegląd czasopism dla dzieci od Egmontu.

 Wtorek. Ależ miałam intensywny dzień. Dawno nie zmęczył mnie tak natłok wrażeń, ale dzięki temu przynajmniej będzie mi się dobrze spało. Jesienno-zimowa aura sprawia, że jakoś tak dni szybko nam uciekają, ledwo się wstanie, a tu już noc. Oby do swiat, potem będzie już z górki ;-).

Na tę jesienną słotę przygotowałam dla Was przegląd nowości magazynowych od Egmontu. Przyznam szczerze, że bardzo na nie czekałam, ponieważ to wyjątkowe... egzemplarze ;-)


Nasze magiczne Encanto i He-men.

Kto by się spodziewał takiego połączenia przed samymi świętami ;-). Jak już Wam wspominałam, ja się bardzo ucieszyłam, ponieważ mogłam uszczęśliwić jednocześnie i Klarę i Janka, chociaż powiem Wam, ze wybór co dla kogo nie był taki oczywisty jak się wydaje ;-).

Nasze Magiczne Encanto.

Uwielbiam tę bajkę. Całą rodziną chodzimy po domu i śpiewamy piosenki z tej animacji. Moją ulubioną postacią jest Luisa, najsilniejsza z rodziny. Mogłaby być główną bohaterką tej historii, nie sądzicie ;-)? No ale Mirabel też jest fajna, kolorowa, pozytywna. Oj, ale o czym ja tu... Na cóż, kiedy Klara zobaczyła zdrapywankę, magicznie zniknęła na doooobrą chwilę ;-).He-men.

Jak mój mąż zobaczył ten magazyn to aż zaświeciły mu się oczy. Nie ma co, sentyment pozostaje. Sama słyszę to epickie "na potęgę posępnego czerepu!". Muszę przyznać, że odświeżona wersja tej bajki bardzo mnie zaintrygował. Nie jest to estetyka, do której jestem przyzwyczajona, ale i tak fajnie się prezentuje. Wracają do tematu. He-men (jak się domyślacie) miał być dla Janka. Nie sądziłam, że dodatkami do tego magazynu Klara będzie się tak chętnie bawiła. Kiedy dzieciaki dostały swoje czasopisma, najpierw zaczęli od He-mena, który jako "ten dobry" pokonał wszystkie złe zabawki w ich pokoju. A że kolejnym dodatkiem był duży miecz... cóż drużyna He-mena miała właściwy oręż ;-).

Zgarnąć z półki?

Jeśli chodzi o czasopisma to jesteśmy na bieżąco. Bardzo często zaglądamy do kolporterów i powiem Wam szczerze, że są momenty, kiedy naprawdę nie ma co wybrać. Dlatego bardzo cieszy, że te magazyny pojawiły się właśnie teraz. Moje dzieciaki są nimi zachwycone i myślę, że wyjątkowe dodatki zafundują nam godziny świetnej zabawy. Także jak najbardziej polecam!


 

Komentarze

 1. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że oba magazyny są genialne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dodatki i zawartość są naprawdę zachwycające.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za polecenie tych wydań.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie magazyny to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl