Idealna propozycja dla małych konstruktorów!

 Środa. Jak to dobrze, że jutro już piątek to znaczy czwartek, ale tak jakby piątek. Wiecie o co mi chodzi, prawda ;-). Macie jakieś plany na ten trochę dłuższy weekend, bo mnie znajoma zainspirowała do jakieś podróży. Może nie daleko i może nie na długo, ale mam ochotę się gdzieś wybrać, a Wy jakie macie plany?

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować super zabawę dla małych konstruktorów i chociaż jest skierowana dla dzieci powyżej 8 lat to nawet 4 latni mogą świetnie się przy niej bawić. Zapraszam na recenzję Małego konstruktora od Alexandra.Mały Konstruktor. Store Master

Mam w domu małego konstruktora. Czasami wystarczy mu sznurek żeby zrobić coś z niczego. Zresztą te czerwone mazaje w tle też są jego dziełem - przyczepił flamaster do sznurka od rolet. Konstruktor, mówię Wam.

Dlatego bardzo chętnie sięgam po zabawy, które pobudzają wyobraźnie i pomagają w konstruowaniu różnych rzeczy. Takie jak seria od Alexandra ;-). 

Tak jak Wam wspominałam seria jest przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym. Jednak przy drobnej pomocy rodzica nawet przedszkolak da sobie radę. A że jest naprawdę duży wybór konstrukcji do zbudowania, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.Nie mogę jeszcze pokazać Wam co skonstruowaliśmy, bo sytuacja jest rozwojowa ;-) ale mogę Wam powiedzieć, że pomimo dokładnej instrukcji DA SIĘ stworzyć coś zupełnie innego, niż na zdjęciu. No ale przecież właśnie po to jest ta zabawa żeby można było konstruować:-).

Zgarnąć z półki?

Jeśli macie w domu, tak jak ja dziecko, które uwielbia konstruować, to nie ma się co zastanawiać. Instrukcje są jasne, elementy solidne, naprawdę super sposób na spędzenie wolnego czasu. Jeśli nie macie pewności, czy Waszemu dziecku spodoba się taki rodzaj rozrywki to sami sprawcie sobie Konstruktora, bo i dorośli mogą się z nim świetnie bawić :-).

Komentarze

 1. Dziękuję za polecenie tego produktu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealnie sprawdzi się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bez wątpienia jest co kupować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się świetna zabawa.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl