Czy szpiedzy mają wakacje? Recenzcja Spy x family tom 9.

 Czwartek. Mangowy czwartek i to przed długim weekendem. Podwójne hura ;-). A że dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję najnowszego tomu Spy x family. To sami rozumiecie, będzie emocjonująco ;-),


Spy x family. Tatsuya Endo.

Odkąd ta historia dostała swoje anime, jej bohaterowie stają się bardzo popularni i rozpoznawalni. Moim zdaniem ostatnio zaczęło brakować nowych mang i anime, które miałyby ciut lepszy marketing. Na szczęście Spy x family trafiło w dobre ręce i teraz możemy cieszyć się fajną animacją i różnymi gadżetami. 

Dlatego, nie mogłam doczekać się kiedy będę miała okazję zasiąść do kolejnego tomu mangi. Na szczęście Wydawnictwo Waneko nie każde fanom długo czekać i możemy być na bieżąco z tą historią.

Co nowego w 9 tomie Spy x family?

Na szczęście zakończyła się już dodatkowa misja You Forger i teraz rodzina może wrócić do swoich normalnych zadań. Jest to komedia szpiegowska, więc jak się pewnie domyślacie, musi pojawić się parę wypadków przy pracy, a to szpikulec pojawia się nagle w zasięgu ręki, a to wraca bardzo wymagająca nauczycielka, która może doprowadzić do zakończenia głównej misji. Sami wiecie, nikt się tam nie nudzi. Podobało mi się również to, że swój epizod miał Bond, pies rodziny Forger, który nie jest zupełnie zwykłym czworonogiem.
Tom 9 zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu. Poprzedni był w porządku, ale jednak to tylko misja poboczna, która niewiele wnosiła do fabuła. Za to przy najnowszej części wróciliśmy na właściwe tory i akcja znowu nabiera tempa.

Zgarnąć z półki?

Tak! Specjalnie i celowo nie oglądałam jeszcze anime. Póki co chce nacieszyć się tą historią w bardziej statycznej wersji. Sama manga zresztą dostarcza tyle przyjemności z czytania, że naprawdę warto po nią sięgnąć. POLECAM!

Tytuł: Spy Family
Autor: Tatsuya Endo
Wydawnictwo: Waneko
Tłumaczenie: Amelia Lipko
Tom: 9
Komentarze

 1. Super, że ten tom też jest ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może skuszę się anime.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mangi ostatnio są naprawdę różnorodne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bez wątpienia jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mydłem, że sprawdzę czy jest dostępna w bibliotece.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl