Legendy Chomiczków z Kijowa. Książęca Wola - recenzja.

 Czwartek. Dzisiaj nie będzie mangowo, ale mam dla Was inną ciekawą historię. Historia w historią w tle. No i będą Chomiczki! Może nie takie słodkie, jak się spodziewacie, ale będą!Legendy Chomiczków z Kijowa. Książęca Wola.

Uwielbiam kiedy mogę poznawać historię w nietuzinkowy sposób, zapadający w pamięci. Dlatego kiedy zobaczyłam, że Egmont planuje wydać tę serię, bardzo się ucieszyłam. Jest w niej wszystko, co lubię - akcja, przygoda i ciekawi bohaterowie.

Już sam początek zwiastuje bardzo emocjonującą historię. Penetracja sali tronowej, atak pająków to tylko niektóre z przygód jakie będą musieli przejść bohaterowie. Łatwo nie będzie. Zresztą sami zobaczcie.


Bardzo podoba mi się odwołanie do legendy o powstaniu Kijowa. Nie miałam pojęcia, że to taka ciekawa historia! Zresztą sami się przekonajcie ;-) 

Szkoda tylko, że taka krótka! Miałam nadzieję, że potoczy się znacznie dalej, no ale cóż, trzeba czekać na kolejny tom ;-).

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie. Jeden z bardziej porywających komiksów, jakie miałam okazję ostatnio czytać. Polecam!

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl