Nauka z komiksem, czyli najfajniejsza premiera tego roku!

 Dzień dobry we wtorek! Jest pięknie, słonecznie i mi już zaczyna się weekend ;-). Także wyczekujcie jeszcze jutro recenzji, a potem zapraszam do wspólnego odpoczynku od wsyzstkiego. Jakie macie plany na ten czas? Koniecznie dajcie znać!

Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję komiksów, które totalnie pokochały moje dzieci i nie można ich oderwać od lektury, zwłaszcza Janka. Dlaczego? Bo to idealne połączenie bajek Disneya i komiksów!


Nauka z komiksem.

Jak Janek zobaczył te komiksy, przepadł. Ogląda je codziennie po parę razy. No, ale nie ma się mu co dziwić w końcu to Disney ;-). Fajnie jest tu wszystko opisane. Ulubieni bohaterowie przeżywając różne przygody przybliżają nam różne pojęcia związane z kosmosem, genetyką i dinozaurami. Muszę przyznać, że fajnie to wszystko wykombinować. Idealnie dobrali postaci, prawda?


Zgarnąć z półki?

Myślę, że to jedna z lepszych serii tego roku, ktorą na pewno warto mieć na półce. Także jak najbardziej polecam :-)Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl