Maincraftowe konstrukcje nigdy nie były tak proste w tworzeniu!

 Dzień dobry we wtorek! Wczoraj nie udało mi się dojść do komputera. Ale już jestem, nie martwcie się ;-). Co prawda sezon wakacyjny rządzi się swoimi prawami i na pewno będzie mnie tu trochę mniej, ale na pewno będzie fajnie. To mogę zagwarantować :-).

Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję kolejnej części o minecraftowych konstrukcjach, które po raz kolejny zaskoczyły mnie swoim minimalizmem i pomysłowością. Sami zobaczcie.


Super kompaktowe konstrukcje.

Tę serię śledze już od dawna. Póki co zbieram materiały żeby dzieciaki miały skąd czerpać pomysły, ale powiem Wam, że te wszystkie pomysły zebrane w tych książkach można spokojnie odtworzyć klockami, więc zabawy jest co nie miara ;-).
No dobra, może przesadziłam z tymi klockami ;;-). Chociaż też jest to jakiś pomysł na zabawę. Jednak trzeba przyznać, ze pomysły na te kompaktowe konstrukcję są naprawdę ciekawe. Jak okazuje się po raz kolejny w maincrafcie można tworzyć wszystko. Ogranicza nas tylko wyobraźnia ;-).

Zgarnąć z półki?

Nie wiem, kiedy wyczerpią się pomysły na budowle, ale póki co jest naprawdę ciekawie i inspirująco, więc jak najbardziej polecam tę serię!


Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl