Klasyka literatury światowej w nowej, ciekawszej formie.

 Wtorek. Deszczowo u mnie za oknem, ale mnie to cieszy, przynajmniej nic nie pyli ;-). A Jak Wam mija ten dzień, doszliście już do siebie po długim weekendzie?

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować kontynuację jednej z moich ulubionych serii. Serii, która pozwala poznać klasykę literatury w mojej ulubionej, komiksowej formie.  Zapraszam na recenzję.Klasyka literatury w wydaniu komiksowym.

Nie ukrywam, że bardzo czekałam na te części. Wkraczamy właśnie w moją ulubioną epoką w literaturze i te komiksy pochłonęłam z zawrotną prędkością. Potem dopiero mogłam skupić się na detalach. Jednak kiedy nie spowalniają nas wszelkiego rodzaju opisy, akcja toczy się naprawdę wartko.
Zresztą sami zobaczcie.


 
Przyznajcie sami, piękna sprawa! Dzięki tym komiksom te historie stają się naprawdę atrakcyjne dla młodego odbiorcy. Aż chce się je czytać po prostu!

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie! Ja już nie mogę się doczekać kolejnych tomów!


Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl