Koperni. Seria najwybitniejsi naukowcy. Recenzja.

 Dzień dobry w niedzielę! Wczoraj udało nam się ruszyć z domu i zabawa była przednia. Niestety dzisiaj pogoda zatrzyma nas chyba na dobre, ponieważ nie przestaje padać. Chyba, że... ;-) A Wam jak mija weekend? Odpoczywacie? Działacie?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejną część rewelacyjnej serii o Najwybitniejszych naukowcach. Tym razem ktoś z naszego podwórka - Mikołaj Kopernik.



Kopernik. Centrum wszechświata.

Tego pana nikomu przedstawiać nie trzeba. Człowiek, który wstrzymał slońce i ruszył ziemię w czasach kiedy... nikt tego nie chciał. Jak to było, co się działo i dlaczego to było trudne odkrycie (politycznie i kulturowo) można się przekonać w najnowszej części Najwybitniejszych naukowców. Ja tymczasem zaprezentuję Wam parę zdjęć z środka.





Zawsze kiedy ta seria pojawia się u nas w domu, czytam ją w wielkim zainteresowaniem. Informacje podane w przystępny i ciekawy sposób w fajnej, komiksowej formie. Czego chcieć więcej? 

Ja już tylko czekam aż dzieciaki będą mieli w szkole tematy związane z Najwybitniejszymi naukowcami żebym mogła im przypomnieć, ze mamy taką fajną serię komiksów, która na pewno ich zaciekawi ;-).

Zgarnąć z półki?

Tak! Tak jak Wam już mówiłam to naprawdę fajna seria, która potrafi zaciekawić. No, ale co tu się dziwić, komiks mają taką moc ;-).

POLECAM.




Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl