Serce Wojownika Słońca - recenzja

Dzień dobry w poniedziałek! Jak się czujecie po długim weekendzie? Wypoczęci? Bo ja bardzo! Tego mi było trzeba! Polecam każdemu ;-). Było tak fajnie, że nawet nie zdążyłam napisać Wam o pewnej fenomenalnej książce, która ostatnio miała swoją premierę. Musicie mi wybaczyć, wciągnęła mnie lektura ;-).

Dlatego dzisiaj przychodzę do Was z recenzją Serca Wojownika Słońca, czyli kontynuacji serii o Córce Bogini Księżyca.


Serce Wojownika Słońca.

Miałam już okazję pisać Wam o twórczości Sue Lynn Tan. Już wtedy byłam nią zachwycona. Akcja, przygoda, dojrzewanie i trudne decyzje. Dobrze się to czyta po prostu.

Czekałam na ten tom, zwłaszcza, że kończy on serię o Xingyin. Autorka potrafi już od pierwszych stron porwać czytelnika, więc kiedy główna bohaterka musi wyruszyć na kolejną niebezpieczną wyprawę, od razu wiadomo, że łatwo się oderwać od tego nie będzie można.

Nie będę Wam oczywiście zdradzać, co ciekawego dzieje się w Sercu Wojownika Słońca, aleeee... mogę powiedzieć, że jest naprawdę magicznie. Jest taki rodzaj mangi, który jest przeznaczony dla dziewczyn (nazywa się shojo). Jest w nim dużo skrajnych emocji, jeszcze więcej płomiennych romansów, trudnych wyborów i fantastycznych światów. I czytając serię Sue Lynn Tan można się pokusić o stwierdzenie, że jest to idealny scenariusz właśnie dla tego konkretnego gatunku.

Kusi, naprawdę kusi mnie żeby opowiedzieć Wam tą historię. O tym, jak Xingyin odkrywa dziwną magię i wyrusza aby ją poznać. O tym, jak spotyka na swojej drodze nowych sprzymierzeńców i wrogów. O tym, jak musi wybierać... No, ale przecież nie odbiorę Wam przyjemności z poznania tej historii, prawda ;-)?Zgarnąć z półki?

Jedyne czego żałuję to tego, że ta historia ma tylko dwa tomy. Owszem, autorka dobrze zakończyła tę historię, ale tak dobrze się ją czytało, że chętnie sięgnęła bym po kolejny tom albo tomy ;-). POLECAM.

A jeśli szukacie ciekawych książek do poczytania to koniecznie zajrzyjcie do nowości TaniaKsiazka.plKomentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl