Dzień z Minecraftem, czyli idealne prezenty na dzień dziecka.

Wtorek, 30 maja, a ja dopiero zdałam sobie sprawę, że za parę dni będziemy świętować Dzień Dziecka. A ja nie mam w ogóle pomysłu jak spędzić ten szczególny czas. Mam nadzieję, ze wszystko samo się wyklaruje ;-).

Z okazji zbliżającego się święta postanowiłam przedstawić Wam propozycje od Harper Kids, które idealnie sprawdzą się jako prezent.


Jak idealny prezent to tylko Minecraft.

To nawet nie chodzi o to, że dzieci grają w Minecrafta, bo moje jeszcze nie grają, ale społeczność przedszkola i szkolna doskonale zna temat, więc siłą rzeczy każdy się interesuje tym tematem ;-).

Dlatego prezenty z motywem Minecrafta doskonale się sprawdzają w każdej sytuacji. A że Harper Kids wydał ostatnio parę fajnych tytułów to nic tylko z tego korzystać (zwłaszcza, ze nadarza się okazja ;-)). Sami zresztą zobaczcie.Zgarnąć z półki?

Tak jak już Wam wspominałam, nie znam dziecka, które nie kojarzyłoby Minecrafta. Ba, nie znam dziecka, które nie lubiło by Minecrafta. Także moim zdaniem są to propozycje, po które na pewno warto sięgnąć.

 

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl