Nowe magazyn Cartoon Network już w kioskach!

 Dzień dobry w ten piękny wtorkowy poranek. Tydzień nabiera tempa, więc czas trochę się pobawić na świeżym powietrzu. Mamy w planach plac zabaw i hulajnogi, a Wy? Jak spędzacie wtorek?

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować najnowszy magazyn Cartoon Network, w którym jak zawsze znleźć można same fajne rzeczy ;-)Cartoon Network magazyn.

Jak zawsze sama najpierw zasiadłam do obejrzenie, co też ciekawego kryje się w najnowszym numerze i... powiem Wam, że mnie zaskoczyli. Dawno nie oglądałam tego kanału i pojawiło się parę nieznanych mi bohaterów. Jakich? Zaraz Wam pokaże.Jedną z nich jest postać złej babci z Super Hero Girls oraz Jade Armor. Nie znam tych bohaterów, dopiero w magazynie zobaczyłam je pierwszy raz, ale coś czuję, że wkrótce poznamy się bliżej ;-).

Jak zawsze nie mogło też zabraknąć fajnych zadań, komiksów z ulubionymi bohaterami no i oczywiście prezentów ;-). Co tym razem nam się nam trafiło, już pokazuję :-)Zgarnąć z półki?

Jak zawsze zachęcam. Magazyn Cartoon Network ma to do siebie, że fajnie uzupełnia bajki, które lecą w telewizji. No i zawsze ma fajne dodatki, także można brać w ciemno ;-).


Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl