Nowe Świerszczyki już w kioskach!

 Wtorek. Była zimna Zośka, więc teraz musi być już tylko xieplej. Chociaż słyszałam, że weekend zapowiada się deszczowy. Dobrze, że jest co robić w domu 😉. Można na przykład posprzątać 😉.

A tak serio to jest wiele rzeczy lepszych od sprzątania, na przykład czytanie albo rozwiązywanie krzyżówek, albo rozwiązywanie fajnych zadań... A jakby to wszystko razem połączyć... Wyszło by super czasopismo dla dzieci, prawda 😉.

Świerszczyk


Mówiłam Wam już, że uwielbiam to czasopismo? Nie to mówię teraz 😉. Zawsze kiedy listonosz zostawia paczkę z logo Nowej Ery to od razu jakoś mi tak lepiej i weselnej. Zawsze czekam na ten sobotni poranek kiedy wstajemy, jemy śniadanie i zasiadamy do Świerszczyka. To już nasza taka mała rodzinna tradycja. Niestety to czasopismo jest tak dobre, że wchodzi na raz 😉. Sam zresztą zobaczcie!

Zgarnąć z półki?

 
Tak! Tej lekturze i zadaniom można poświęcić nie tylko sobotę 😉. Każdy inny dzień też jest dobry! Polecam!Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl