Kreatywny pomysł na prezent z okazji dnia mamy

 Piątek. Pogoda dalej nie rozpieszcza, więc weekend chyba przesiedzimy w domu. Jak to dobrze, że mamy co robić 😉. A jako że zbliża się dzień mamy, mam dla Was ciekawa propozycje prezentu.

Kreatywny pomysł na prezent z okazji Dnia mamy.

Nie jestem sentymentalna, ani za bardzo wrażliwa. Wspominałam o tym Wam parę razy, ale... Jeśli chodzi o kwestie związane z moimi dziećmi tu już sprawy mają się zupełnie inaczej. Wzruszam się na każdym przedstawieniu. Szczerze cieszą z każdego podarowanego kwiatka, nie mówiąc już o wszelkiego rodzaju laurkach. Każda rzecz, którą zrobią dla mnie ( i tylko dla mnie!) Moje dzieci jest totalnie przewspaniała. Dlatego z okazji zbliżającego się święta postanowiłam sprawić dzieciom frajdę a sobie super prezent 😉.Zestaw kreatywny z okazji Dnia Matki.


Nic więcej nie trzeba! Jeśli dziecko ma możliwość stworzenia czegoś od siebie, to już jest szczęśliwe. A świadomość tego, że będzie to trwalsze niż kwiatek zerwany z łąki daje dodatkową satysfakcję. A jak dodatkowo można coś pomalować farbami to już całkiem 😉. Dlatego dzisiaj chciałabym Wam przedstawić zestaw kreatywny od Ansgraf.
W takim niepozornym pudełku dostajemy płócienną torbę z nadrukiem oraz zestaw farb do malowania tkanin. Podstawowe kolory farb dają możliwość stworzenia wielu dodatkowych kolorów, dzięki czemu nie trzeba kupować od razu całej palety. 

Same torby są mile w dotyku, dobrze wykonane i ładnie nadrukowane. Jak sprawdza się w praktyce na pewno będę jeszcze i formować , ale na pewno często będą mi towarzyszyć podczas zakupów 😉.

Podczas zakupów w Ansgraf.pl fajne jest to, że mamy gotowe zestawy, dzięki którym nie musimy latać po stronie i szukać wszystkiego, czego potrzebujemy, ale możemy też stworzyć własną kompozycję.

Zgarnąć z półki?


Tak! Moim zdaniem jest to rewelacyjny pomysł na prezent. Zestawy kreatywne sprawdzają się w każdej sytuacji. Zresztą nie znam osoby, która nie ucieszyłaby się z własnoręcznie zrobionego prezentu. A jak się jest mama to skala ta przenosi się o poziom wyżej i wzruszenie nie zna granic 😉.

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl