Kim będę kiedy dorosnę? Marek Marcinowski.

 Niedziela. Nie zwalniamy tempa. Pogoda sprzyja więc korzystamy ile się da. W domu będziemy siedzieć w zimie (albo i nie ;-)). A Wam jak mija weekend?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejną książkę od Marka Marcinowskiego, który tym razem postanawia przybliżyć dzieciom tematykę zawodów.Kim będę kiedy dorosnę? Marek Marcinowski.

Książki tego autora darzę miłością całkowitą i odwzajemnioną. Są PRZE-CU-DO-WNE! Mądre, ciekawe, angażujące i przepięknie zilustrowane. Czego chcieć więcej? Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale w przypadku książek Marka Marcinowskiego jest to idealnie wyważona porcja zaspokajająca wszystkie czytelnicze potrzeby ;-).

Tym razem wybierzemy się na wycieczkę po różnych zawodach. Książeczka skierowana jest do najmłodszych czytelników, dlatego została wydana w małej formie z grubymi tekturowymi stronami. A co w środku? Cały wachlarz możliwość. Weterynarz, archeolog, strażak, bibliotekarka. Do wyboru, do koloru ;-).

Oczywiście, że miałam przyjemność objąć swoim patronatem tę książkę (jak i praktycznie wszystkie pozostałe ;-). Z twórczością Marka Marcinowskiego jest tak, że nie da się jej nie lubić (zwłaszcza jeśli chodzi o tytuły skierowane do najmłodszych). Moje dzieci jeszcze nie czytają same, więc tak naprawdę są skazane na mnie. Jednak bardzo często widzę, jak same siadają czy to Wojtusia i jego potworków, czy Pięter Lasu po prostu je przeglądając.

Zgarnąć z półki?

Każda książka Marka Marcinowskiego cieszy się u nas w domu niesłabnącą popularnością. Moje dzieciaki wertują je kiedy tylko mogą, więc z czystym sumieniem mogę gorąco polecić lekturę najnowszej z nich.

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl