Piątek, uff. Szybko mi ten tydzień minął, dopiero co budził mnie dźwięk budzika w poniedziałek, a tu już weekend na horyzoncie, ale pewnie dni wolne od pracy minął jeszcze szybciej. Mam całkiem ambitne plany na weekend (posprzątam w domu, skoszę trawę, pobawię się z dzieciakami) Niby nic, ale jest co robić. Gdyby jednak pogoda nie dopisała, mam plan awaryjny 😉 Co będziemy robić? Zapraszam do recenzji to się dowiecie.

Zadania do wyklejania

Ostatnio przeglądałam stare zdjęcia i na wielu z nich Klara, a potem i Janek przyklejają naklejki. Na początku było to bardzo niekontrolowane i naklejki były wszędzie, nawet na tyłku mojego męża, ale potem dzieciaki nauczyły się przyklejać je na kartki. Dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok nowości z serii zadania do wyklejania Zwłaszcza z tymi bohaterami. Chociaż super pets to dla mnie zupełna nowość. Wzięłam trochę w ciemno, licząc że nowi bohaterowie spodobają się dzieciakom i nie pomyliłam się. Zwierzęta i super bohaterowie zawsze się sprawdzają, zwłaszcza jak się to połączy 😉, A przy okazji dowiedziałam się, na co w wakacje pójdziemy do kina (gdyby ktoś był zainteresowany to premiera filmu Super Pets będzie miała miejsce 22 lipca 2022).

Szukaj i znajdź.

O tej serii też mogliście już czytać na moim blogu. Wyszukiwaniki bardzo długo cieszyły się u nas niesłabnącą popularnością. Zresztą do tej pory często po nie sięgamy. Dlatego nowości z tej serii zawsze mnie cieszą, zwłaszcza z tymi bohaterami, bo kucyków i smerfów nigdy dość! Sami zobaczcie jaka to wspaniała zabawa .
Zgarnąć z półki?

Oczywiście! Jest to zawsze fajna deska ratunkowa, kiedy pogoda płata figle i zatrzymuje nas w domu, a że zbliżają się wakacje to warto zaopatrzyć się w produkty pierwszej potrzeby 😉
Komentarze

 1. Wszystkie propozycje z tego wydawnictwa są super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zadania z naklejkami zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 3. Paulina Kwiatkowska3 czerwca 2022 16:24

  Bardzo podobają mi się wyszukiwanki. Są naprawdę pięknie wydane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejny tydzień minął bardzo szybko. Z zadaniami dzieci na pewno się nie nudziły.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie propozycje idealnie sprawdzą się w roli prezentu dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl