Lasoterapia dla dzieci.

 Poniedziałek. Po leniwym weekendzie czas wziąć się do pracy. Sporo tego mam w tym tygodniu, ale to tylko oznacza, że nie będę się nudzić 😉.

Gdybyście Wy jednak nie mieli sprecyzowanych planów, zapraszam Was na wycieczkę do lasu, ale nie byle jaką bo naukowo-zabawową!

Lasoterapia dla dzieci.

Przyznam się Wam szczerze, że las nie jest moim ulubionym miejscem do spędzania czasu. No bo co tam robić? Ile można podziwiać przyrodę? Okazuje się, że się myliłam się strasznie! Jednak żeby się o tym przekonać musiałam sięgnąć po stosowną literaturę 😉.

Do Lasoterapia dla dzieci zasiadłam z wielkim optymizmem. Miałam nadzieję, że znajdę tam materiały, które zachęca moje dzieciaki (i mnie 😉) do częstszych wizyt w lesie i wiecie co, znalazłam aż nadto!

Laso. Terapia dla dzieci to kopalnia pomysłów. Dosłownie wystarczy wejść do lasu i już masz może możliwości do zabawy. Liście, gałązki, igły, wszystko się nada! 

No dobra, ale jak ktoś nie ma blisko lasu, a chciałby się pobawić? Nic prostszego! Autorki zadbały i o takie osoby. Do zabawy potrzebne będą kredki, nożyczki i inne artykuły do prac plastycznych. 

Pomysłów jest naprawdę mnóstwo. Aż dziw bierze, mówiąc szczerze 😉. Przy lekturze takich książek boleśnie uświadamiam sobie jak bardzo ogranicza mnie racjonalne myślenie. Ta książka to prawdziwy skarb!
Pewnie już domyślacie się jakie atrakcje planuje na najbliższy weekend 😉. Was też zachęcam! W Lesie naprawdę jest co robić!

Zgarnąć z półki?

Tak, tak, i jeszcze raz tak! Myślę, że ta książka często będzie nam towarzyszyć podczas nadchodzących wakacji. Powiem więcej, wydaje mi się, że to taki niezbędnik wakacyjny dający możliwość przeżycia wielu przygód. Także jak najbardziej polecam!


Tytuł:              Lasoterapia dla dzieci.

Autor:             Agata Preuss i Dorota Zaniewska

Ilustracje:       Justyna Tkocz

Wydawnictwo: Dragon

Premiera:         18.05.2022

Komentarze

 1. Ja także jestem zachwycona tym wydaniem i jego treścią!

  OdpowiedzUsuń
 2. Paulina Kwiatkowska6 czerwca 2022 15:14

  Za każdym razem jest się czym zachwycić. Świetna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wydanie! Treść jest też bardzo zajmująca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna propozycja na spacer w rodzinnym gronie przez cały rok.

  OdpowiedzUsuń
 5. To idealna propozycja dla osób w różnym wieku które chcą poszerzyć swoje horyzonty.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl