Opowieści z Bukowego Lasu. Chór - recenzja.

 Wtorek. Dopiero dzisiaj przy wypisywaniu wniosku urlopowego, uświadomiłam sobie, że w tym tygodniu weekend jest trochę dłuższy niż zwykle. Nie zaskoczę Was pisząc, że nie mam szczególnych planów na ten czas, ale... jak to zwykle, coś się wymyśli :-).

Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję uroczego komiksu, który jakiś czas temu skradł moje serce. Mogliście czytać już u mnie o tej serii, gdyby Wam to jednak umknęło, zapraszam >>TU<<.


Opowieści z Bukowego Lasu. Chór.

Bardzo rozczula mnie historia o rodzinie Rabatków. Jest w niej pełno ciepła, miłości i takiej dziecięcej naiwności. Tym razem możemy poznać historię o spełnianiu marzeń. Różyczka Rabatek jest wielką fanką kociego śpiewaka Romea. Tak się składa, że Sowa Luna szkoli chętne dzieci aby mogły śpiewać w chórkach podczas koncertu tego artysty. Różyczka wraz z rodzeństwem wyrusza aby spełnić swoje wielkie marzenie. Czy jej się to uda? Jakie przygody przeżyją po drodze Rabatki? To wszystko w najnowszym komiksie Opowieści z Bykowego Lasu. Chór.


Zgarnąć z półki?

Cudowne ilustracje prawda? Historia jest utrzymana w podobnym klimacie. Sama nie mogłam się od niej oderwać i już nie mogę się doczekać kolejnej części! Czy polecam? Oczywiście, że tak. Samo ich nazwisko (Rabatki) jest taaaaaakie urocze :-).


Tytuł:                Chór

Seria:                Opowieści z Bukowego Lasu

Autor                Loic Jouannigot

Tłumacz:           Ernest Kacperski

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:        18.05.2025
Komentarze

 1. Ta propozycja jest naprawdę wartościowa. Podobała mi się ta historia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować jeśli chodzi o ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Paulina Kwiatkowska21 czerwca 2022 10:05

  Jestem bardzo zadowolona z tego wydania. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne wydanie oraz ciekawa treść to zawsze gwarancja sukcesu i dobrej jakości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komiks jest tak świetny, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl