Nie chcę! Nie lubię! Zostawcie mnie! Ale... Recenzja najnowszych przygód Szym Pansika.

 Sobota. Ufff. Co za dzień. W ramach Nocy Bibliotek mieliśmy dzisiaj sporo atrakcji. Teraz czas na szybką wieczorynkę i wieczór cały dla mnie. To był udany dzień :-).

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić najnowszą część przygód pewnego Szym Pansa, który często szuka dziury w całym. Na pewno już się domyślacie o kogo chodzi. Zapraszam zatem na recenzję :-).

Szym Pansik. Zostawcie mnie.

Serię o marudnym szympansie poznałam jakiś czas temu. Bardzo spodobał mi się główny bohater, ponieważ bardzo przypomina mi Janka. Tak, tak. Janek jest mistrzem w jęczybulstwie. Oczywiście jest przy tym również wyjątkowo słodki ;-). Dlatego bardzo chętnie sięgamy po Szym Pansika

Tym razem autorzy zdecydowali się na nieco inną formę - komiks. Trochę szkoda, że nie kontynuowali poprzedniego zamierzenia. Bardzo lubię oglądać ilustracje Maxa Langa w dużym formacie. Ale to nic. Historia dalej jest genialna :-).

Tym razem Szym Pansik musi wyruszyć po nową antystresową pomarańczę. Ostatnia no cóż, zużyła się. Szybko się okazuje, że na tą wyprawę chętnie wybiorę się również przyjaciele głównego bohatera. Tylko, że oni przy okazji chcą się dobrze bawić, a to totalnie psuje plan wyprawy Szym Pansika.

Szym Pansik. Zostawcie mnie to historia o tym, że czasami sama podróż może być już celem. Główny bohater stara się ponaglać grupę, ale mimo chodem sam bierze udział w zabawach miło spędzając czas. Finalnie przekonuje się, że taka podróż może być naprawdę... owocna ;-).
Zgarnąć z półki?

Jak już Wam wspominałam, uwielbiamy Szympansika. Ten humorzasty, gburowaty małpiszonek jest totalnie uroczy, dlatego na stałe zamieszkał w naszej biblioteczce. Dlatego bardzo polecam Wam najnowsza część jego przygód oraz wszystkie pozostałe oczywiście ;-).

A jeśli szukacie innych soczystych i smacznych kąsków, koniecznie zapoznajcie się z nowościami Taniej Książki.

Tytuł:              Szym Pansik. Zostawcie mnie!
Autor:             Suzanne Lang
Ilustracje:       Max Lang
Tłumaczenie:   Maria Szarf
Wydawnictwo: Papilon
Premiera:        13.07.2022Komentarze

 1. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się w czym zaczytać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem bardzo ciekawa tej pozycji.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl