Wakacyjny pomysł na nudę.

 Środa. W końcu dotarło do nas ciepło. Póki co bardzo się cieszę, ale zobaczymy jak długo to potrwa. Czas trochę skorzystać z wakacji i popluskać się w basenie. Już nie mogę się doczekać 😉.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić idealna propozycję na lato. Dlaczego? Zaraz wszystko Wam opowiem 🙂.


Wakacyjny sposób na nudę z Harper Kids.

Miałam już okazję pisać Wam o tej serii, ale z okazji trwania wakacji, warto o niej przypomnieć, zwłaszcza, że Harper Kids przygotował kolejne super zabawy z ulubionymi bohaterami.Jak sami widzicie pogoda niepewna. Raz gorąco, raz zimno. Warto przygotować się na każdą ewentualność, nawet siedzenie w domu. A co może być lepszym kołem ratunkowym dla nudzących się dzieci niż zadania z naklejkami? 

Wiele razy miałam już okazję sprawdzić na własnych (i cudzych) dzieciach jak dobrze sprawdzają się te zadania od Harper Kids i powiem Wam, że nigdy się jeszcze nie zawiodłam.

Treści w tych książkach są angażujące, ciekawe i lubiane przez najmłodszych. Dzieciaki same chętnie do nich sięgają i odpoczywają od natłoku wrażeń. 

Dlatego dobrym pomysłem jest spakowanie ich do bagaży podróżnych i wyjęcie w odpowiednim momencie (rodzic na pewno wyczuje kiedy on nastąpi 😉).

Zgadnąć z półki?

Tak! Powiedziałabym nawet więcej, moim zdaniem warto zrobić sobie zapas 😉.

Komentarze

 1. Wszystkie te trzy propozycje są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealnie sprawdzają się w roli prezentu dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zadania z naklejkami to zawsze świetna propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. To świetny dodatek do głównego prezentu dla maluchów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Recenzje Kiti20 lipca 2022 14:44

  Z przyjemnością sięgam po te książeczki by polecać je dalej.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl