Sisters. Wendi i Marine powracają!

 Wtorek. Fala upałów nie doszła jeszcze do Lubelszczyzny, ale w powietrzu czuć jakieś takie napięcie. Trochę jak przed burzą. Chyba dzieciaki też to czuły, bo dzisiaj miały naprawdę trudny dzień. Ratowaliśmy się książkami.

Dlatego dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam kolejny super komiks, który sprawia, że dzieciaki rozchmurzają się w mgnieniu oka. Wszystko za sprawą dwóch kochających się sióstr.


Sisters. Uda się, czy się nie uda.

Wendy i Marine powracają i jak zawsze będzie śmiesznie, trochę złośliwie, ale i uroczo. Czyli znowu będzie fajnie ;-).

O Sisters miałam okazję już pisać na blogu. Dwie dziewczyny, każda z innym pomysłem na świat. A że ta druga akurat chce to samo tylko trochę inaczej, no cóż. Jak to siostry ;-).

Za każdym razem kiedy zasiadamy do tego komiksu mam pewne obawy. Boję się, że moje dzieci zainspirują się historiami z udziałem Wendy i Marine i... zaczną psocić. Powoli jednak dochodzę do wniosku, ze każde rodzeństwo to czeka i etap. My też już w niego powoli wchodzimy, więc wszystkie te złośliwości przestają mnie dziwić ;-).

Zgarnąć z półki?

Dzisiaj naprawdę czarne chmury zawisły nad moimi dziećmi. Myślałam, że nie ma już ratunku dla dzisiejszego popołudnia, ale na szczęście miałam zapas pozytywnych ładowarek do baterii. Właśnie takich jak Sisters. Dlatego bez względu na to jaki macie właśnie humor, ten komiks poleca się do codziennej dawki rozrywki na poziomie :-).

Tytuł:              Sisters

Scenarzysta:    Christophe Cazenove, William Maury

Ilustracje:         William Maury

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         13.07.2021Komentarze

 1. Naprawdę warto skusić się na tę lekturę w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komiks gwarantuje sporą dawkę humoru.

  OdpowiedzUsuń
 3. Recenzje Kiti20 lipca 2022 14:40

  Bardzo miło spędziłam z nią czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. O relacjach między siostrami zawsze chętnie poczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z przyjemnością zagłębiłam się w lekturę tego komiksu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl