Książki do wyklejania.

 Piątek. Ufff. Czas zająć się przyjemnościami. W planach mamy dużo zabawy, wody i innych wakacyjnych atrakcji. A Wy, jak spędzicie nadchodzący weekend? Jakby Wam się nudziło to... Dzisiaj postanowiłam Wam przedstawić kolejna propozycje idealna na wakacje ;-).


Książki do wyklejania.

Miałam okazję pisać już o tej serii. Duże kolorowe strony, angażujące zadania, naklejki wielokrotnego użytku i ulubieni bohaterowie to zdecydowanie dobry pomysł, prawda ;-)? Moje dzieciaki uwielbiają tę serię. Są już na tyle duzi, że sami do niej zasiadają i wyklejają i opowiadają i... świetnie się z nią bawią po prostu ;-).

Tym razem Harper Kids przygotował (moim zdaniem) książki z najfajniejszymi bohaterami, ponieważ można tam znaleźć kucyki z My little pony, Muminki i dzieciaki z Cocomelon
Bardzo się cieszę, że Harper Kids wypuścił tę serię właśnie w wakacje, kiedy dzieciaki coś by porobiły, ale w sumie to im się nie chce. Takie książki zawsze się sprawdzają w takiej sytuacji możecie mi uwierzyć na słowo :-).

Zgarnąć z półki?

Te książki są lekkie i cienkie. Idealne do zabrania na wakacyjne podróże. Idealne do zabrania gdziekolwiek się chce, idealne w każdym calu ;-). Także jak najbardziej polecam. 

Komentarze

 1. Te propozycje książkowych zabaw są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się to, że naklejki są wielokrotnego użytku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książeczki idealnie sprawdzają się w roli prezentu dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bez wątpienia jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zadania z naklejkami zawsze są super propozycją.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl