Najfajniejszy komiks dla dzieci, którego nie możecie przegapić!

 Niedziela. Pogoda u nas nie zachęcała do spacerów, więc prawie cały dzień przesiedzieliśmy w domu. Trochę żałuję, że nie udało nam się nigdzie ruszyć, ale no cóż, czasami i tak bywa. A że dzieciaki potrafią znaleźć sobie zajęcia nawet siedząc w domu to nie ma na co narzekać.

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam komiks, na którego punkcie moje dzieciaki oszalały. Pojawił się w naszym domu nie dawno, a już był tyle razy kartkowany, przeglądany, omawiany, że wygląda jakby spędził z nami duuużo czasu. Ciekawi, co tak pochłonęło moje dzieciaki (i mnie oczywiście ;-)). Zapraszam do recenzji.


SuperPets. Wielka Psota.

Bardzo pilnie śledzę wszystkie wiadomości dotyczące tego tytułu. Dlatego kiedy zobaczyłam w nowościach komiksowych Egmontu ten tytuł, wiedziałam, że musimy go przeczytać. Trochę szkoda, że komiks pojawił się zaraz przed premierą(29.07.2022) animacji, ale jak to się mówi, dobrego nigdy za dużo ;-).

O czym jest komiks SuperPets?

O super bohaterach oczywiście, ale z trochę innej perspektywy, ponieważ tym razem to zwierzęta będą musiały uratować swoich panów. Wszystko za sprawą pewnego chochlika z innego wymiaru, który postanowi napsocić trochę w naszym świecie. Jego dowcipy będą jednak tak... nieprzewidywalne, że SuperPetsy będą musiały poprosić o pomoc swojego największego wroga (pewnie fani DC już domyślają się kogo ;-)). Czy uda im się wybrnąć z tej sytuacji? Czy da się uratować Ligę Sprawiedliwości? Na pewno to będzie niesamowita przygoda pełna akcji i humoru.


Zgarnąć z półki?

Sami widzicie, obok tego komiksu nie da się przejść obojętnie. Dlatego bardzo Wam go polecam i gwarantuję (sprawdzone naukowo i empirycznie), że dzieciaki pokochają przygody SuperPetsów. A ja mam tylko nadzieję, że ta seria szybko się rozkręci :-).

 • Seria: Super Pets


 • Scenarzysta: Heath Corson

 • Ilustrator: Bobby Timony

 • Tłumacz: Mateusz Lis

 • Data premiery: 13.07.2022

Komentarze

 1. Jestem już po lekturze tego tomu I również jestem zachwycona.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten tom przygód jest naprawdę bardzo wciągający.

  OdpowiedzUsuń
 3. Recenzje Kiti17 lipca 2022 15:36

  Sama z największą przyjemnością skusiłam się na to wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezwykle miło spędziłam czas z tą szybką lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę polecać dalej ten cykl powieści graficznych.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl