Najfajniejsza premiera tego lata! Poznajcie Inwestygatory.

 Sobota. U nas bardzo wakacyjnie, najpierw wypad nad pobliskie jeziorko, potem pluskanie w basenie. Dlatego dzisiaj mam wolny wieczór - dzieciaki padły ;-). Dobrze, że już śpią, bo inaczej nie mogłabym przestawić Wam najnowszych komiksów od Wydawnictwa Jaguar. Dlaczego? Zapraszam na recenzję.


Inwestygatory.

Jak tylko pojawiły się pierwsze zapowiedzi, wiedziałam że to komiks dla nas. Zresztą wszystkie komiksy od Wydawnictwa Jaguar są u nas ciągle w obiegu. Nie dalej jak dzisiaj wieczorem czytałam dzieciakom BatPiga na dobranoc ;-). Zastanawiacie się pewnie, czemu nie Inwestygatorów? No cóż, jak się czyta i przegląda ich przez cały dzień to na wieczór trzeba trochę zmienić ;-).

Krokodyle-szpiedzy? To musiało się udać!

Mango i Brasz (Barabasz) agencji od zadań specjalny. Nieprzewidywalni, nieustraszeni i niepowtrzymani (serio, nawet Szefostwo nie potrafi ich zatrzymać). Zawsze dostają najtrudniejsze sprawy, bo (jak już wiecie) są najlepsi w swoim fachu. A ile muszą się za tym nachodzić i nagimnastykować to już zupełnie inna historia. Czy tym razem uda im się rozwiązać zagadkę? A może wystarczy upiec tort i wszystko będzie dobrze? Absurd, ja wiem, ale...

Absurd i kibelkowy humor.

O to właśnie tu chodzi. Żeby było śmiesznie, absurdalnie i niedorzecznie. Kiedy już, już myślisz, że ta sytuacja nie może być bardziej abstrakcyjna, nagle pojawia się Mango z (kolejnym) genialnym pomysłem. Co z tego wynika? Kolejna akcja zakończona spektakularnym powodzeniem!

Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie każdy komiks od Wydawnictwa Jaguar można brać w ciemno. U nas nie ma dnia bez Dogmana, czy BatPiga. Nawet kiedy głośno się buntuję (ileż razy można czytać to samo!) to dzieciaki totalnie mnie olewają i... same idą czytać (w końcu znają już te treści na pamięć ;-)). Teraz doszły Inwestygatory. Już widzę, że z nimi nie będzie inaczej ;-). 

A więc, czy polecam? Tak, ale czytacie je na własną odpowiedzialność ;-). My już wsiąkliśmy, także uważajcie na nich!


 • Seria: Inwestygatory


 • Autor: John Patrick Green

 • Tłumacz: Anna Lewicka


 • Data premiery: 20.07.2022
Komentarze

 1. Skoro polecacie to nie mogę przejść obok nich obojętnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się mieć te komiksy na uwadze na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę polecać je dalej skoro są naprawdę świetne

  OdpowiedzUsuń
 4. Recenzje Kiti24 lipca 2022 15:18

  Skoro dzieci chcą je ciągle czytać, jest to najlepszą rekomendacją.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zainteresować, świetnie sprawdzą się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl