Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka - recenzja.

 Środa. Czas znowu szybko leci. Dopiero co budziłam się z ciężka głową w poniedziałek, a tu już połowa tygodnia. Kto by się spodziewał 😉.

Dzisiaj mam dla Was recenzje kolejnych  super zabaw od Harper Kids. Tym razem będziemy mogli oddać się zabawie z Bingiem, Smerfami i pociągiem Tomkiem.


Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka.

Ostatnio ciągle zachwalam wszystkie takie serię od Harper Kids, ale kiedy przeglądam zdjęcia z poprzednich lat, na wielu z nich (zwłaszcza z okresu wakacyjnego) dzieciaki pilnie pracują z takimi właśnie książkami. Dlatego skoro wiem, że się sprawdzają to czemu miałbym ich nie polecać ;-).

Podoba mi się to jak angażują dzieci to działania. Zadania nie są trudne, ale wymagające uwagi i skupienia. Dlatego tak dobrze się z nimi można bawić :-). Powiem Wam, że sama chętnie siadam z dzieciakami i wykonuje te zadania (chociaż nikt mnie o pomoc nie prosi 😉).

Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie to kolejny niezbędnik na wakacje i nadchodzące (zimniejsze) miesiące. Mam nadzieję, że Harper Kids pomyśl o nowych tytułach na dalszą część roku żeby było co robić, bo te na wakacje szybko się skończą 😉.
Komentarze

 1. Te książeczki są naprawdę zachwycające.

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealnie sprawdzą się w roli prezentu dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Różnorodność zadań zawsze jest na plus.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ulubieni bohaterowie na pewno zachęcają do wykonywania zadań.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z racji tego, że są lekkie mogą umilać niejedną podróż.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl