Super pomysł na prezent dla najmlodszych

 Mikołajki. Czy Wasze dzieci znalazły już prezentu pod poduszkami, czy czekacie do wieczora? Moje już dostały, ale chyba bardziej cieszyły je ślady reniferów rozłożone po całym domu. Niby taka drobnostka, a cieszy jakby to było nie wiadomo co. Uroki dziecięcej radości 😉.

Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam super pomysł na świąteczny prezent dla najmłodszych. Książki, która niesamowicie pobudzają wyobraźnię i zachęcają do przeżywania własnych przygód. Ciekawi co to takiego? Zapraszam do recenzji Czytaj i baw się.


Czytaj i baw się. Akademia mądrego dziecka.

Jest to nowa seria od Akademii Mądrego Dziecka, w której możemy przeżywać przygodę razem z bohaterami. Jesteście ciekawi, jak to działa. Już wyjaśniam.

Kluczem do sukcesu jest pojazd (w moim przypadku jest to statek i kareta) , który podróżuje z nami przez całą książkę. Wystarczy zaczepić go w wyznaczonym miejscu i dać się porwać przygodzie 😉. Satysfakcja gwarantowana.

Jako, że seria Czytaj i baw się jest skierowana do najmłodszych czytelników historię w niej opowiedziane nie są zawiłe, czy skomplikowane. Wręcz przeciwnie, zostawiają dużo miejsca dla wyobrazi i własnych pomysłów. 

 Miałam wrażenie, że moje dzieci będą już za duże na takie proste historie, ale Akademia Mądrego Dziecka ma to do siebie, że nawet starszaki chętnie sięgną po pozycję dla maluchów. Sprawdziłam to 😉.

Zgarnąć z półki?

Jeśli chodzi o nowości wydawnicze to jak dla mnie Akademia Mądrego Dziecka zawsze jest strzałem w dziesiątkę. A najnowsza seria Czytaj i baw się jest po prostu rewelacyjna i warto zapoznać z nią wszystkie dzieci, te niegrzeczne też 😉.


Tytuł:              Bal z Księżniczką/Piracka Przygoda 

Seria:               Akademia Mądrego Dziecka

Ilustracje:        Fhiona Galloway

Tłumaczenie:    Kasia Grzyb

Wydawnictwo:  Harperkids Polska

Premiera:         09.11.2022

Komentarze

 1. Te wydania są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealnie sprawdzają się w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 5. To naprawdę genialne wydania.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl