Bajki dźwiękowe - jedna z najlepszych serii tego roku!

 Dzień dobry w poniedziałek! Jak Wam mija ten przedświąteczny czas? Choinka upolowana? Prezenty kupione? Ja wszystko zostawiam na ostatnią chwilę, oprócz prezentów, bo tu wolę mieć pewność, że dotrą na czas 😉.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejna część rewelacyjnej serii bajek dźwiękowych od Harper Kids. Miałam już okazję pisać Wam o niej, jeśli nie pamiętacie, zapraszam >>TUTAJ<<

Bajki dźwiękowe.

Cudowna seria z klasycznymi bajkami i cala gama fajnych dźwięków. Bardzo często po nią sięgamy, a nawet naśladujemy odpowiednie dźwięki (pasujące do jakiejś sytuacji) ja najbardziej lubię szyderczy śmiech złego czarnoksiężnika z Aladyna 😉. Tym razem Harper Kids postanowił odbiec od klasyki i stworzyli bajkę o emocjach. A właściwie o małym smoku, w którym emocje aż się kotłują. Co z tego wyszło? Kolejna rewelacyjna książka dla dzieci, oczywiście!

Bardzo szybko  Mały smok i emocji tłok stało się ulubioną książką moich dzieci i teraz np. zamiast "kocham Cię, mamo" słyszę miłosną serenadę. A kiedy zdarzy mi się stracić cierpliwość, moje dzieci nic nie mówią, tylko włączają dźwięk wybuchu pani Zen. Zabawne i pouczające. A to nie jedyne zastosowanie tej książki ;-).

Zgarnąć z półki?

Bardzo polecam Wam zarówno Smoczka jak i całą serię. Dzieciaki same chętnie po nie sięgają odsłuchując dźwięki związane z daną historią. Warto zaznaczyć, że dźwięki się nie powtarzają i każda historia jest unikatowa. Dlatego gorąco polecam sięgnąć i przekonać się, że czasami dźwięki mówią więcej niż słowa ;-).


Seria:                Bajki dźwiękowe

Tytuł:                Mały smok i emocji tłok

Autor                Durand Delphine

Tłumaczenie:   Emilia Kiereś

Wydawnictwo:  Harperkids Polska

Premiera:         26.10.2022


A jeśli szukacie czegoś wyjątkowego na święta to koniecznie zajrzyjcie do TaniaKsiazka.plKomentarze

 1. Chętnie skuszę się na tę o smoku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bajki dźwiękowe to świetna propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niewątpliwie warto jest zwrócić uwagę na to wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zachwycić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie propozycje są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl