Czasomismo, które nigdy się nie zestarzeje - Świerszczyk.

 Piątek. Jak ja się cieszę, ze ten to już weekend. Ten tydzień był naprawdę emocjonujący. Przed nami weekend pieczenia pierniczków i inne świąteczne przyjemności. Szczerze, już nie mogę się doczekać ;-)

Dzisiaj przygotowałam dla Was niezwykłą sentymentalną podróż do świata, w którym liczyło się tylko jedno czasopismo - Świerszczyk. Na pewno je znacie ;-).


Świerszczyk - czasopismo dla dzieci.

To czasopismo chyba się nie starzeje, bo jak wzięłam je do ręki byłam tak samo zachwycona jak... no parę ładnych lat temu. Jest w nich wszystko to, czego potrzebujemy do szczęścia i chwili relaksu. Łamigłówki, interesujące artykuły, zagadki, zadania, a nawet gry! Taki zestaw Świerszczyków (który widzicie na zdjęciu) wystarcza na parę ładnych godzin (a nawet i dni!) zabawy. Nie wierzycie, sami zobaczcie!Cudownie, nie uważacie! Pięknie wydane, ciekawe treści, angażujące zadania. Mam wymieniać dalej? Świerszczyk to czasopismo idealne. Nie udało mi się jeszcze zagrać we wszystkie gry, ale od czego mamy weekend ;-). Na pewno zdam relację na instagramie, także koniecznie mnie obserwujcie :-).

Zgarnąć z półki?

Ja nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Już same okładki sprawiają, że chce się na nie patrzeć godzinami, a co dopiero to, czym są wypełnione te czasopisma ;-). Sama siedziałam i przeglądałam je przez jakiś czas, dopóki... nie zabrały mi ich dzieci. Walka o Świerszczyki była zażarta, ale finalnie dałam za wygraną. 

Także jak najbardziej polecam sięgnąć. Na pewno będzie się podobać czytelnikom w każdym wieku ;-).Komentarze

 1. Wszystkie wydania są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię wszystkie te czasopisma.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te czasopisma są zachwycające.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ich różnorodność jest dużą zaletą.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl