Konie w galopie. Recenzja komiksu Koń by się uśmiał. Z rozwianą grzywą.

 Piątek. Ależ mam energię do działania. Tyle rz czy zaplanowałam na weekend! Ciekawe, czy uda mi się wszystko zrealizować. To chyba ten klimat nadchodzących świąt mnie tak natchnął 😉. A Wy jakie macie plany na weekend?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kontynuację rewelacyjnego komisji, za którym szaleją moje dzieci. Kiedy tylko powiedziałam im, że będą mogli zapoznać się z nowymi przygodami Brudaska, Klejnota, Belli, czy Przystojniaka. To aż skakały z radości.


Koń by się uśmiał. Z rozwianą grzywą.

Humorystyczna, energiczna i w ogóle cudowna seria komiksów o stadzie koni z pewnego klubu jeździeckiego. Jak się pewnie domyślacie nieparzystokopytni (naprawdę! Możecie sami sprawdzić 😉) widzą świat inaczej niż ludzie, dlatego każda wyprawa to nowa przygoda. 

Przyznam się szczerze, że sama z wielką ciekawością zasiadłam do tego tomu serii. Byłam ciekawa co też jeszcze wymyśli ta... Banda. I nie zawiodłam się. Laurent Dudreney potrafi wciągnąć czytelnika w przygody swoich bohaterów i rozbawić ich do łez (to też sprawdzona informacja, Klara się popłakała ze śmiechu )


Zgarnąć z półki?

Ja już nie miałam wątpliwości przy pierwszej części. Druga - z rozwianą grzywą, tylko potwierdziła moje przypuszczenia. To seria, której po prostu nie można zignorować! Bardzo polecam! 

  • Tytuł:                Z rozwianą grzywą

  • Seria/cykl:         Koń by się uśmiał

  • Scenarzysta:      Laurent Dufreney

  • Ilustrator:         Miss Prickly

  • Tłumacz:           Maria Mosiewicz

  • Data premiery: 23.11.2022Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl