Basia w nowej odsłonie - wodna malowanka

 Wtorek. Już wtorek! Przepraszam, że wczoraj na blogu była cisza, ale porwał mnie wir pracy i zanim się zorientowałam była już 23 (uroki pracy zdalnej 😉). Ale to nic, nadrobimy!

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić jedna z naszych ulubionych postaci bajkowych, która dość często inspiruje moje dzieci do zadawania pytań o otaczającym świecie. Ciekawi które to taki? Basia oczywiście 😉.


Wodne czary-mary Basia. Gdzie jest małpka?

Basie można poznać dzieci serii stworzonej przez Zofię Stanecką i wydawaną przez Harper Kids Polska. Zapewne każdy z Was gdzieś już o niej słyszał. Zwłaszcza, że telewizja PULS 2 zdecydowała się na emisję serialu animowanego na podstawie tego cyklu. Wracając do tematu. Basia towarzyszy nam dość często przy wieczornym czytaniu i dzieciaki chętnie spędzają z nią czas. Dlatego bardzo ucieszyło mnie, że Harper Kids Polska zdecydowało się na wydanie wodnego malowania z Basia. 

Miałam już okazję pisać o wodnym malowaniu. Jest to seria, które sprawdzą się w każdym momencie, zwłaszcza tym nudniejszym 😉. Uniwersalna (bo lubią ja zarówno chłopcy jak i dziewczynki) wielorazowa (malowanka kiedy wyschnie jest gotowa do ponownego malowania) no i wesoła, bo ulubieni bohaterowie zawsze sprawiają radość 😉.  Pozycja idealna po prostu.

Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie ta seria jest po prostu niezbędna w domowym magazynku. Kiedy moje dzieciaki kręcą nosem na wszystkie moje pomysły gier i zabaw. Wodne malowanie zawsze się sprawdza. Bo wiecie dzieciaki i woda to zawsze dobra zabawa, a że dzięki tej książce można trochę kontrolować entuzjazm i energię z jaką nasze dzieci bawią się woda... To warto skorzystać z takiej opcji, prawda 😉.
Komentarze

 1. Ta książka jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wodne czary-mary to genialna propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta bohaterka ma wielu zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealnie sprawdzi się w roli prezentu dla dzieci w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl