Pensjonat w Zaświatach - recenzja

 Czwartek. Ogarnęła mnie już przedświąteczna gorączka i nigdzie nie chodzę... wszędzie biegam. Ciągle jestem zgrzana i zdyszana, a i tak musze się jeszcze bardziej śpieszyć. Oby do weekendu, wtedy będę mogła zacząć przygotowania świąteczne pełną parą ;-).

Dzisiaj przygotowałam dla Was krótką recenzję 8 tomu mangi Pensjonat w Zaświatach. Co tym razem zdarzyło się u pewnej śmiertelniczki zamkniętej poza realnym światem? Zapraszam do recenzji.


Pensjonat w Zaświatach.

O tej serii miałam już okazję pisać. Aoi trafia do świata demonów i innych mitycznych stwozreń, gdzie dowiaduje się, ze przez długi dziadka musi poślubić jednego z mieszkańców tej krainy. Nie byle kogo, bo Pana Niebiańskiej Gospody. Bardzo potężnego i wpływowego demona. Jednak dziewczyna postanawia spłacić dług dziadka i ani myśli o zamążpójściu.


Co nowego?

Powiem Wam, że tom 8 Pensjonatu w Zaświatach wydaje mi się jakiś krótki. Mistrz wyrusza w podróż do świata widzialnego, Aoi korzysta z wolnego czasu kąpiąc się w gorących żródłach, przybywają demony z konkurencyjnego pensjonatu i tak naprawdę tom się kończy. Dowiadujemy się co nie co o powodach rywalizacji między hotelami. A także o perypetiach ich pracowników, którzy (jak się okazuje) często pracowali i w jednym i drugim pensjonacie. 

Aoi dalej pichci przepyszne potrawy (widząc tylko ilustracje, da się poczuć ich zapach ;-)), co pobudza demony odwiedzające jej restaurację do rozmowy i wyjawienia zmartwień. 

I tak naprawdę póki co to tyle. Tak jak Wam wspominałam, 8 tom jest naprawdę bardzo krótki. Mam nadzieję, że kolejny odsłoni trochę tajemnic.

Zgarnąć z półki?

Tak, chociaż nie jest to część, bez której nie moglibyście się obyć w tej historii. No chyba że autorka planuje jakiegoś fajnego twista z tą rywalizacją pensjonatów, kto wie ;-). Także lepiej sięgnąć ;-)

Tytuł:              Pensjonat w Zaświatach
Autor:             Loka Waco/ Yuma Midori
Ilustracje:       Laruha
Wydawnictwo: Waneko
Tłumaczenie:   Anna Wrzesiak
Tomy:              8Komentarze

 1. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bez wątpienia to ciekawy cykl.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niewątpliwie jest się czym zachwycić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl