Smerfy i Krakukas - recenzja komiksu.

 Wtorek. Dni coraz dłuższe, pogoda też zaczyna się stabilizować, więc dzisiaj całe popołudnie spędziliśmy na dworze. Co z tego, że w domu panuje remontowy chaos, trzeba korzystać z pogody :-)

Dzisiaj mam dla Was recenzję kolejnego tomu komiksowych Smerfów, który jak zawsze daje szansę na przyjemnie spędzony czas.


Smerfy i Krakukas oraz Smedf inny niż wszystkie

O Smerfach pisałam już nie raz i nie dwa. Moje dzieciaki uwielbiają wszelkie historie, w których występują te niebieskie ludziki. Sama przez dłuższy czas dążyłam je wielkim sentymentem, ale kiedy Klara i Janek się nimi zainteresowali, wkręciłam się w temat od nowa. Dlatego zawsze z miłą chęcią zasiadam do lektury tych komiksów.

Tym razem możemy poznać historię o tym jak wioskę smerfów nęka pewien straszliwy ptak. Dlaczego pojawił się tak nagle i kto może pomóc go przepędzić? Jedno jest pewne, straszliwy Krakukas na pewno dostanie nauczkę...

W drugiej historii poznamy Smerfa, którego nudzi stateczne życie w wiosce. Wszystko jest takie ułożone i proste. Dlatego pewnego dnia postanawia wyruszyć w świat w poszukiwaniu przygód i... jak się szybko okaże zatęskni za dawnym życiem.Zgarnąć z półki?

No powiem Wam, że wybornie się bawiłam przy tym komiksie. Bocian obrońca uciśnionych to dla mnie strzał w dziesiątkę. Zawsze wiedziałam, że na Bociany można liczyć  ;-). A tak serio to naprawdę warto sięgnąć po Smerfy w wersji komiksowej. Łączą ze sobą wszystko to, co lubię najbardziej - komiksy, bajki, humor i dobrą zabawę :-).

Tytuł:              Smerfy i Krakukas oraz Smerf inny niż wszystkie

Scenarzysta:    Peyo

Ilustracje:         Peyo

Tłumaczenie:    Maria Mosiewicz

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         09.03.2022

 

Komentarze

 1. Bardzo podoba mi się ta propozycja i miło spędziłam z nią czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Paulina Kwiatkowska12 kwietnia 2022 13:45

  Smerfy to zawsze gwarancja jakości, a te komiksy są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie ekstra, że Smerfy są wciąż popularne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię czytać komiksy z moimi ulubionymi postaciami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się ta propozycja i chętnie czekam na kolejne części.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl