Akademia Mądrego Dziecka. Poznaję dotykiem - recenzja.

 Piątek. Już dawno nie miałam tak intensywnego tygodnia i chociaż czuję się już trochę zmęczona, mam jeszcze sporo siły na dalsze działania. Mam nadzieję, że mój entuzjazm i szczere chęci nie wyczerpią się zbyt szybko ;-). A Wam jak minął tydzień? 

Dzisiaj mam dla Was recenzję rewelacyjnej serii dla najmłodszych pt. Poznaję dotykiem. Jak nie trudno się domyślić pochodzi ona od Akademii Mądrego Dziecka. A zatem... zapraszam na recenzję :-).


Poznaję dotykiem. Akademia Mądrego Dziecka.

Pamiętam czasy kiedy moje dzieci wszystkiego musiały dotknąć. Sprawdzić fakturę, twardość, smak... wiadomo, jak to dzieci. Uwielbiałam wtedy książki z dotykowymi stronami. Wiecie o co mi chodzi, prawda. Strony, na których był przyklejony kawałek materiały, gąbki, jakiś wypukły element. Spędzaliśmy przy nich całkiem sporo czasu. Dlatego kiedy wzięłam do rąk najnowszą serię od AMD, od razu wzięło mnie na wspomnienia. Przypomniałam sobie jak moje dzieci odkrywały świat i bardzo się ucieszyłam, że Harper Kids wydało kolejny bestseller w tym temacie. 

Pojazdy.

Temat rzeka. Traktor, auto, rower, transformers, oj to znaczy ciężarówka, wiadomo ;-). Moje dzieciaki od razu zainteresowały się zawartością tej książki i chyba sama pouczyły przypływ wspomnień, bo spędziły przy niej sporo czasu. Gdyby były młodsze na pewno nie wypuściłyby tej książki z rąk przez najbliższe parę dni ;-).
Liczby.

Tutaj mieliśmy już trochę większe pole do manewru, ponieważ Klara uczy się prostych działań matematycznych, więc mogliśmy nie tylko przeglądać tę książkę, ale również bawić się jej treścią. Powiem Wam, ze to naprawdę fajna zabawa, która pozwala rozruszać szare komórki i kreatywnie spędzić czas. A że możliwości zabaw i interpretacji są nieograniczone, pozostaje mi tylko zaprosić Was do zabawy ;-).

Zgarnąć z półki?

Chociaż moje dzieci są ciuteńkę za duże na takie książki to i tak dobrze bawiły się podczas czytania, więc maluchy, do których skierowana jest ta seria, oszaleją na jej punkcie ;-).


ps. na instagramie właśnie trwa konkurs, w którym do wygrania są właśnie te książki :-)

 • Seria: Poznaję dotykiem

 • Autor: Becky Weerasekera

 • Tłumacz: Katarzyna Grzyb

 • Data premiery: 23.03.2022Komentarze

 1. Te książeczki są naprawdę świetne i pieknie wydane przez wydawnictwo. Warto się na nie skusić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super jest ta seria. Już wiem, komu sprezentuje ją na Wielkanoc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pomocne książeczki do zdobywania pierwszych umiejętności, tak aby w formie dobrej zabawy uczyć się. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zachwycona tym wydaniem i będę też polecać dalej takie ciekawe propozycje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się że książki dla dzieci są tak starannie wydawane.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuły z tej serii są naprawdę świetne i pięknie wydane przez wydawnictwo. Jest się na co skusić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl