Ekokerator. Zabawa kreatywna - recenzja.

 Środa. Coraz bliżej święta. Dzisiaj udało nam się trochę bardziej ogarnąć dom. Zaczyna to mieć ręce i nogi, ale póki co końca nie widać. Dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję super szybkiej, super prostej i w ogóle super kreatywnej zabawy, w której ogranicza nas tylko wyobraźnia.


Ekokreator. Zabawa kreatywna.

Chyba najbardziej lubię gry i zabawy, w których jedyne, co jest nam potrzebne to własne ręce (lub nogi, ogólnie chodzi mi o sprawną kończynę ;-)) i otwarty umysł. Ekokreator idealnie wpasowuje się w tę definicję i chociaż możemy posiłkować się pomysłami z instrukcji to tak naprawdę mamy pełną swobodę w tworzeniu.


Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie jest to pozycja absolutnie obowiązkowa. Spodoba się dzieciom w każdym wieku, nawet tym starszym, pełnoletnim. Okres przedświąteczny jest trudny, pracowity i wyczerpujący, ale bardzo miło jest usiąść z dziećmi i po prostu poukładać klocki.

Komentarze

 1. Nigdy nie miałam do czynienia z taką zabawą i z największą przyjemnością to zmienię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama chętnie skuszę się na zakup tej gry, dziękuję za opinię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno było miło spędzić czas z tą zabawą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie bomba! Chętnie rozejrzę się za tą propozycją.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję bardzo za opinię na jej temat. Widzę, że jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Również preferuję takie zabawki dla dzieci, które wzmagają rozwój wyobraźni, a przy tym ćwiczą jego umiejętności manualne, a także rozwój motoryczny. Według mnie klocki zawsze są dobrym sposobem na zdobycie zainteresowania dziecka na chwilę dłużej. Nie lubię grających i hałasujących zabawek, a taki zestaw klocków według mnie jest po prostu o wiele lepszym wyborem. Dzięki za te polecenie! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl