Jakie zwierzę wybrać?

 Dzień dobry w piątek! Kolejny tydzień minął mi niesłychanie szybko, czas pędzi jak szalony. Też tak uważacie?

Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam bardzo ważną książkę na temat posiadania zwierząt. Jakie zwierzę wybrać?

Harper Kids wydało ostatnio bardzo ważną książkę na temat posiadania zwierząt. Jest w niej opisane jakie zwierzęta mają temperamenty, co lubią, czego nie lubią i kiedy najlepiej się czują. Uważam, że jest to bardzo ważny temat i warto dogłębnie go poznać. 

Sama wychowywałam się w domu pełnym zwierząt. Zawsze był kot i pies, czasami te ilości się zwiększały. Dlatego kontynuując ten schemat wychowania, moje dzieciaki też wiedzą jak obchodzić się ze zwierzętami. Jednak nie jest to takie oczywiste dla wszystkich. Czasami opieka nad czworonogiem może nas przerastać i sprawiać duże problemy. Dlatego warto najpierw zapoznać się z charakterystyką pupila.

Jakie zwierzę wybrać? Idealnie się do tego nadaje. Przepiękne ilustracje, krótkie wartościowe treści i nutka humoru, sprawiają że nie można się od tej książki oderwać. Sami zobaczcie

Zgarnąć z półki?

Ja jestem totalnie zakochana w tym tytule. Moje dzieciaki też bardzo chętnie do niego sięgają, analizują i komentują. Więc nie zostaje mi nic innego jak gorąco Wam go polecić!

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl