Idealny kamyk, historia o sile rodziny.

 Dzień dobry w niedzielę! Piękna pogoda za oknem nie pozwoliłam nam dzisiaj siedzieć w domu, dlatego pisze dla Was późną nocą ;-) Jednak taki tytuł nie może czekać, dlatego chciałabym go Wam jeszcze dzisiaj przedstawić. Pamiętacie Silną jak rzeka? No to teraz mam przyjemność przedstawić Wam drugą cześć tej niesamowitej serii.


Idealny Kamyk

Były niedźwiedzie, teraz czas na wydry. Tym razem poznajemy historię trójki rodzeństwa, który są ze sobą bardzo zżyci. Wszystko robią razem. Jednak pewnego dnia każde musi wybrać idealny kamyk dla siebie, co przynosi ze sobą konflikt między rodzeństwem. Komu przypadnie Idealny Kamyk? Czy rodzeństwo dojdzie do porozumienia? 

Sarah Noble stworzyła kolejny przecudowny picturebook pozwalający przybliżyć dzieciom trudne tematy. Tym razem jest to dzielenie się z innymi i problemy jakie to za sobą niesie. Po raz kolejny zachwyca ilustracjami i angażującą historią. Sami zobaczcie.Zgarnąć z półki?

Tak jak w przypadku poprzedniej części tak i tym razem jestem totalnie zauroczona. Historia rodzeństwa wydr totalnie podbiła moje serce. Dlatego z nieskrywaną przyjemnością polecam Wam obie części. Po lekturze sami się przekonacie, że są po prostu cudowne!

A jeśli szukacie innych, cudownych książek dla dzieci, polecam zajrzeć do TaniaKsiążka.pl.
Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl