Odrodzona jako czarny bohater w grze Otome. Nowy rozdział.

 Dzień dobry w czwartek! Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować najnowszy tom mangi Odrodzona jako czarny bohater w grze Otome.


Odrodzona jako czarny bohater w grze Otome.

Przyznam się Wam szczerze, że liczyłam na jakieś spektakularne zakończenie. Catarina kończy szkołę, wszystkie źle zakończenia na szczęście ja ominely. Wszyscy mają się dobrze. No i fajnie. Brakowało tylko totalnie romantycznego ślubu i koniec. Tymczasem... To nie koniec! Historia Catariny toczy się dalej. Tym razem przenosimy się do ministerstwa magii, w którym trafiają wszyscy bohaterowie po ukończeniu szkoły.

Jako, że są to dalsze, doroslejsze losy bohaterów, przedział wiekowy jest jest nieco podwyższony. Oznacza to poważniejsze problemy sercowe oraz troche odważniejsze sceny. Muszę przyznać, że chociaż to dopiero początek to zapowiada się bardzo emocjonująco.

Zgarnąć z półki?

Tak! Jest to zdecydowanie manga godna polecenia

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl