Nowości Akademii Mądrego Dziecka od Harper Kids.

 Piątek. Uffff. Czas naładować akumulatory, a że szykuje mi się kolejny intensywny weekend, niezależny od pogody. Tylko się cieszyć ;-). A Wy jakie macie plany ?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić nowości Akademii Mądrego Dziecka od Harper Kids, które... jak zwykle totalnie mnie oczarowały :-).


Nowości Akademii Mądrego Dziecka.

O samej serii nie muszę Wam już chyba opowiadać. Często i dość regularnie pojawia się na moim blogu i za każdym razem jestem nią zachwycona i totalnie oczarowana. Nie skłamię, jeśli powiem Wam, że nie było części tej serii, która by mi się nie podobała. Dlatego tym chętniej zapraszam Was na recenzję kolejnych wspaniałości :-)

Mój świat.

Zacznijmy może od części dla najmłodszych czytelników. Grube tekturowe strony, mała ilość tekstu, proste (ale ruchome!) ilustracje to recepta na dobrą książkę do dzieci. A jak do tego dodamy tematykę ściśle  związaną z funkcjonowaniem najmłodszych - hit murowany!.

Moja pachnąca książeczka z kolorami.

Kolejna z moich ulubionych serii. Sama siedzę i wywąchuję te zapachy. Są naprawdę fajne dobrane do tematyki tych książek i co najważniejsze, dobrze wyczuwalne, ale nie intensywne. Co tu dużo mówić, sami zobaczcie, zapachy musicie sobie wyobrazić ;-).

Poznaj uczucia i emocje.

No i na koniec absolutny hit wertowany u Nas codziennie. O tym jak ważne jest rozumienie własnych emocji mówiłam już wiele razy, dlatego bardzo ucieszyła mnie nowa seria Akademii Mądrego Dziecka właśnie w tej tematyce. 
Bardzo fajnym pomysłem są te suwaki na końcu. Jak już Wam wspominałam, codziennie wertujemy te książki i codziennie liczymy do 10 dla uspokojenia się jak i wymieniamy 10 dobrych uczynków. Bardzo Wam polecam taką zabawę, bo dzięki niej możemy się dowiedzieć jak nasze dziecko spędziło dzień. Klara ostatnio np. wyliczała ile klocków zaniosła do pudełka ;-).

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie tak! Akademia Mądrego Dziecka od Harper Kids do seria, w którą warto inwestować swój czas ;-).
Komentarze

 1. Książeczki z tej serii są naprawdę potrzebne w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o tę serię to już sane wydania są zachwycające.

  OdpowiedzUsuń
 3. Paulina Kwiatkowska28 maja 2022 15:07

  Różnorodność propozycji jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Recenzje Kiti28 maja 2022 15:07

  Idealnie sprawdzą się w roli prezentu dla dzieci w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 5. To idealna i wartościowa seria, którą warto polecać dalej.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl