Ryder wzywa! (Psi Patrol. Egmont)

 Niby nie ma wiosny, a we mnie wstępują jakieś nowe siły (pewnie do czasu aż dopadnie mnie alergia, ale na razie trzeba korzystać). Może to być też spowodowane tym, że staram się lepiej organizować. Na początku bardzo żałowałam, że kupiłam sobie planner, ponieważ praktycznie do połowy lutego nic w nim nie zapisałam, ale teraz, kiedy obowiązku zrobiło się trochę więcej, bardzo mi pomaga.

Dzisiaj przygotowałam dla Was wpis specjalny. Kiedy zobaczyłam tę gazetkę, wiedziałam, że Janek będzie oczarowany!

Każde dziecko ma swoją ulubioną bajkę. Klara przez długo czas lubiła Noodiego. Opowieść o krasnalu w mieście zabawek, który przeprowadza różne śledztwa. Jankowi spodobał się Psi Patrol i nic nie byłoby w tym złego, gdyby nie chciał oglądać, bawić się, czytać, grać z Psim Patrolem na okragło. Bajka jak bajka, nie przeszkadza mi, ale jak dzieciaki zaczynają oglądać dobranockę, wolę napić się herbaty w kuchni ;-). 

Jednak jako wzorowa matka ;-) staram się interesować ulubionymi bajkami moich dzieci i być na bieżąco z różnymi nowościami. Dlatego, kiedy zobaczyłam jest nowy numer Psiego Patrolu, wiedziałam, że Janek na pewno się ucieszy.

W tym wszystkim bardzo zaskoczyła mnie Klara, która jak tylko zobaczyła czasopismo, pobiegła do młodszego brata z okrzykiem "Jasiu, nowe pieski dla Ciebie!". Potem otworzyła mu gazetkę i narzędzia, a następnie razem zaczęli się bawić. Co te pieski robią z dzieci ;-).

W magazynie znajdziemy różne zadania do wykonania. Niektóre dotyczą spostrzegawczości, jeszcze inne umiejętności posługiwania się czymś do pisania. Wszystkie oczywiście z bohaterami Psiego Patrolu. Także zabawa może potrwać dłuższą chwilę ;-). Chwilkę, ponieważ najważniejsze są oczywiście dodatki. A w tym numerze są to narzędzia! Nie wiem jak inne dzieci, ale Klara z Jankiem od razu zabrały się za naprawianie rożnych rzeczy. Ja, jako Ryder wskazywałam im różne zepsute sprzęty, a Oni je naprawiali. Szybko i sprawnie ;-). Dlaczego wcześniej nie wpadłam na ten pomysł żeby poprosić dzieci o pomoc, a nie przypominać mężowi co pół roku żeby coś naprawił. Teraz już nie popełnię tego błędu ;-).
Są gazetki, które na pewno będą cieszyć nasze dzieci. Są też takie, które zainspirują nasze dzieci do zabawy. No i na pewno są też takie, które łączą w sobie naukę i zabawę. A gdyby to wszystko połączyć na pewno powstanie Psi Patrol ;-).

Tytuł:              Psi Patrol 3/2021

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         12.03.2021

Za zostanie Ryderem i nadzorowanie prac naprawczych, dziękuję Egmontowi ;-).

 


 Komentarze

 1. Dzieci szaleją za Psim Patrolem. Świetna opcja dla maluchów!

  OdpowiedzUsuń
 2. W dzieciństwie uwielbiałam wszelkiego rodzaju gazetki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moj syn bardzo lubi Psi Patrol. Ale nie zna tych gazetek, na pewno by mu sie spodobaly :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie oglądałam Psiego Patrolu, ale miałam okazję czytać czasopismo, bardzo ciekawe zadania i historie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasopisma są teraz tak ciekawe. Tym razem miłośnicy Psiego Patrolu będą wniebowzięci.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój synek bardzo lubi Psi Patrol i na pewno byłby zadowolony z takiej gazetki. Fajne gadżety dla małego kolekcjonera :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z tego co widzę, to Psi Patrol to ukochana bajka wielu osób. Często nawet dzieciaki więcej wiedzą na temat tego, co dzieje się w bajce niż rodzice. Znacie wszystkie postaci z bajek? A może chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Jeśli tak, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://puppo.pl/psi-patrol-imiona-bohaterow-i-pozostalych-postaci/ . Tam o bajce są wszystkie informacje.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl