gazetka lekiem na całe zło (Hello Kitty. Egmont)

 Kolorowe czasopisma to coś, co zawsze przyciąga uwagę, wydawcy prześcigają się żeby skusić nas do zakupu swojego tytuły, a już takie dla dzieci to całkiem. Jak wybrać coś wartościowego? Cóż, ostatnio pojawił się pewien ciekawy tytuł ;-)

Chociaż Hello Kitty została stworzona w 1974 przez japońską spółkę Sanrio to mnie totalnie ominął szał na tę postać. Oczywiście, gdzieś mi migała, ale nie zwracałam na nią szczególnej uwagi. Teraz kiedy mam dzieci, staram się śledzić ciekawe nowości wydawnicze żeby wiedzieć, co warto zaproponować dzieciakom w ramach relaksu i rozrywki. 26go lutego miała miejsce premiera nowego magazynu o Hello Kitty od Egmontu i wiecie co? Jest to czasopismo, na które warto zwrócić uwagę.


Treść

Magazyn nie jest kierowany wyłącznie do dziewczynek, ale nie oszukujmy się różowy kolor raczej chłopców nie przyciąga (chociaż Janek bardzo lubi chodzić w różowych spinkach ;-)). Za to w środku znajdziemy bardzo uniwersalne treści. Historie o przygodach małej białej kotki i jej przyjaciół obfitują w aspekty takie jak przyjaźń, czy pomaganie. Historie nie są skomplikowane, ponieważ ten magazyn jest skierowany do dzieci w wieku 3-5. Dodatkowo mamy też różne ciekawe informacje, zagadki, miejsce na bazgrołki, czy przepisy kulinarne.
Dla mnie jest to czasopismo, które na pewno będzie gościło w moim domu regularnie. Nie dość, że podczas lektury dzieciaki dobrze się bawią to jeszcze cena jest równie zachęcająca - 11,99 zł. Żałuję tylko, że jest to  dwumiesięcznik i długo trzeba będzie czekać na kolejny numer.

Hello Kitty to propozycja idealna dla trochę większych maluchów. Jest kolorowo, prosto i przyjaźnie. Zdecydowanie polecam ją wszystkim rodzicom, ponieważ możecie mieć pewność, że dzieciaki chwile zajmą się lekturą ;-).

Tytuł:              Hello Kitty 1/2021

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         26.02.2021


Za możliwość poznania tej słynnej Kici z najlepszej strony, dziękuję Egmontowi.
Komentarze

 1. Gazetki dla dzieci łączą w sobie zabawę i naukę, to świetna sprawa, by zająć dziecko na dłuższy czas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne i kolorowe wydanie, które z pewnością przyciąga najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam, że jak byłam dzieckiem to dostawałam gazetki z komiksami o Kaczorze Donaldzie. Bardzo miło wspominam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie byłyśmy nigdy wielkimi fankami Hello Kitty :D Była dla nas zbyt różowo-cukierkowa :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Hello Kitty nigdy nie była ulubienicą córki. Gazetki, przeciwnie, tymi interesowała się aż za bardzo:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja siostrzenica uwielbia Hello Kitty. Tylko czeka na te nowe kolorowe wydania. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam 35 lat,a dalej od czasu do czasu lubię takue różowe,cukierkowe klinaty ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mojej córki nie mogę zabierać ze sobą na zakupy, bo zawsze znajdzie jakąś nową gazetkę a ja bankrutuję heh. Szczególnie właśnie kiedy zobaczy hello kityy, peppę czy lol surprise.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak byłam dzieckiem też lubiłam takie gazety, ale akurat nie z Hello Kity.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 10. Hello Kitty to zdecydowanie moja ulubiona bohaterka, miałam okazję zapoznać się z tym czasopismem i jego różnorodność mnie zachwyca. Ekstra!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl