Shadows House 11-12, czy odznaczeni gwiazdką utracą władzę?

 Dzień dobry w ten parny i duszny czwartek. Straszą nasz burzami, ale póki co nic się na to nie zapowiada. Ale dzień się jeszcze nie skończył ;-).

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejne tomy mangii Shadow House, w których zaczyna się całkiem sporo dziać.


Shadows House 11-12.

Powiem Wam, ze weszła mi ta manga. Mroczny klimat, intrygi, tajemnice rodowe. Jest to czytać. W najnowszych tomach dowiadujemy się trochę więcej o wewnętrznych konfliktach w domu Shadows. Jak się okazuje nie tylko w budynku dla dzieci panuje dość napięta atmosfera. Dzieje się tak ponieważ członkowie rodu mają różne pomysły na to jak wzmocnić i uświetnić rodzinne nazwisko. Z drugiej strony natomiast mamy panią Kate i Emilico, które chcą odkryć przed wszystkimi mroczne tajemnice rezydencji. 

So-Ma-To bardzo fajnie rozwija istniejące wątki wplatając w nie nowe tajemnice. Utkany warkocz sprawia, że historia z tomu na tom coraz bardziej się rozkręca i ewoluuje. Przykładem może tu być rozwinięcie wątku z nagrodzonymi gwiazdką, którzy przestają być tacy niewzruszeni.

Co z tego wyniknie? Czy ród Shadows jest w staje dość do jakiegoś porozumienia i akceptowalnej dla wszystkich cherarchii? Ciężko powiedzieć. Na pewno antagonistyczne działania Kate i Emilico są dla niektórych dorosłych na rękę, co budzi kolejne pytania.


Zgarnąć z półki?

Tak jak wspominałam Wam na początku, ta manga naprawdę wciąga. Chcemy odkryć tajemnice rodu Shadows. Chcemy lepiej poznać członków tej rodziny. Chcemy znać prawdę o tym miejscu. Także jak najbardziej polecam!


Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl