Nowości komiksowe dla najmłodszych.

 Dzień dobry w ten zachmurzony poniedziałek. Jak Wam minął weekend, bo mi całkiem przyjemnie, trochę plażingu, trochę leżingu. Było miło. Teraz tylko oby do weekendu ;-) A jak tam u Was?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić komiksy dla najmłodszych, które jak zwykle kradną moje serce. Co jest w nich takiego uroczego? Zaraz się przekonacie.


Komiksy dla najmłodszych.

Mnie jak zwykle skusiły już same okładki. Uwielbiam komiksową wersję O czym szumią wierzby i za każdym razem jestem totalnie zauroczona ilustracjami (no i oczywiście fabułą). Podoba mi się ten sielankowy klimat przeplatany słodko-gorzkimi perypetiami bohaterów. No i jest jeszcze druga propozycja dla Was. Pan Borsuk i Pani Lisica to historia o tym, co w życiu ważne i jak radzić sobie z trudnymi momentami, tj. brak akceptacji, czy wsparcia. Nie martwcie sie, nie będzie smutno, ani nostalgicznie. Ten komiks jest mądry, pouczający i składania do refleksji. Idealny dla małych i dużych ;-).


Zgarnąć z półki?

Codziennie przekonuje się, że komiksy mają wielką moc przyciągania. Dlatego uważam, ze warto zaznajamiać z nimi młodych czytelników, a te dwie propozycje idealnie się do tego nadają. POLECAM

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl