Nowy magazyn Scooby-Do z niespodzianką już w kioskach!

 Dzień dobry we wtorek. Pogoda za oknem cudowna (póki co) więc można śmiało oddać się wakacyjnym atrakcjom.. Jakie macie plany na ten dzień? Bo ja po pracy zamierzam korzystać z lata ;-).

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować najnowszy numer magazynu Scooby-Do, w którym czaka nas masa atrakcji i niespodzianek. Jakich, zaraz zobaczycie.


Magazyn Scooby-Do.

Ależ ja lubię te czasopisma. Sama z wielką ekscytacją je przeglądam. A można znaleźć w nich wszystko. Zagadki, konkursy, porady, komiksy. WSZYSTKO! Każdy znajdzie coś dla siebie. Sami zobaczcie.







A jak dojdą do tego wyjątkowe prezenty... zabawy nie ma końca ;-).



Bardzo zajęła mnie ta genialna kulka (czyli prezent niespodzianka ;-)). Siedziałam i rozkminiałam, naprawdę fajnie pobudza szare komórki i nieszablonowe, przestrzenne myślenie. Sami spróbujcie to się przekonacie ;-).

Zgarnąć z półki?

Trudno teraz dogodzić dzieciom. Mają wszystko, co tu dużo mówić. Jednak czasopisma i magazyny to zawsze dobry pomysł. Zwłaszcza teraz kiedy wolne dni zmieniają się w tygodnie i miesiące i czasami człowiek po prostu się nudzi ;-). Dlatego jak najbardziej polecam sięgnąć po ten magazyn!



Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl