Nowy Świerszczyk już jest! Nie zwlekajcie z lekturą!

 Wtorek, a mi się wydaje, że tydzień ma się ku końcowi. Jakoś jestem zmęczona i rozdrażniona. Czy to ta wiosna ;-)? A Wam jak mija ten dziwny i męczący dzień? Mam nadzieję, że lepiej niż mi.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejne numery mojego ulubionego czasopisma dla dzieci, czyli Świerszczyka. A jest to przeglądać, bo to numery wiosenne!


Świerszczyk. Czasopismo dla dzieci.

Kiedy w piątek wróciliśmy do domu i zobaczyłam tajemniczą kopertę z pieczątką Nowej Ery, wiedziałam że weekend mamy już zaplanowany ;-). Tyle dobrego, że nie pokazałam im wcześniej tych czasopism, bo pewnie obudziliby mnie bladym świtem, a tak spałam aż do 7 ;-).

 Co nowego w Świerszczyku?

Same fajne rzeczy. Jest dużo krzyżówek, zagadek i ciekawych treści. Jak zasiadaliśmy to skończyliśmy dopiero, kiedy wszystkie zadania były już zrobione, a wszystkie artykuły przeczytane. Inaczej po prostu nie da. Nie można się oderwać, zresztą sami zobaczcie.


Zgarnąć z półki?

TAK! Świerszczyk to zdecydowanie idealny pomysł na spędzenie rodzinnego czasu z angażującą rozrywką. Ściągnijcie, nie pożałujecie!Komentarze

 1. Te magazyny są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Są idealne w roli upominku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Są idealne w roli upominku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ich różnorodność jest zachwycająca.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl