Ana Ana. Śpij dobrze, Ano - komiksy dla najmłodszych.

 Niedziela. Poleniuchowałam sobie trochę dzisiaj. Miałam już nic nie robić do końca dnia, ale jakoś tak dzień bez blogowania dniem straconym ;-). Dlatego, jak zawsze późną nocą, przybywam do Was z kolejną recenzją. Tym razem zapraszam Wam na zapoznanie się z uroczym komiksem, który...


Ana Ana Śpij dobrze, Ano!

Moje dzieciaki uwielbiają komiksy. Czytają je bardzo chętnie i bardzo często. Kiedy tylko mogą, więc staram się aby na naszych półkach nie brakowało komiksowych nowości. Tym razem chciałabym Wam przedstawić komiks dla najmłodszych. Prostą historię z uroczymi ilustracjami i przystępnym morałem. Chcecie wiedzieć więcej?

Ana to dziewczynka, która uwielbia czytać książki. Tak bardzo, że traci poczucie czasu i nawet kiedy nadchodzi wieczór, zupełnie nie czuje zmęczenia. Inaczej sprawa się ma z jej Przytulankami, które po całym dniu zabawy proszą o chwilę odpoczynku. Kiedy Ana w końcu postanawia zgasić światło, jej maskotki urządzają dzikie harce i sytuacja się odmienia, to główna bohaterka prosi o ciszę i spokój. Czy w końcu uda się pogodzić chęć zabawy z potrzebą odpoczynku? Na pewno wspólnie wypracują jakieś porozumienie.


Prosty, zabawny i uroczy. Tyle trzeba wiedzieć o tym komiksie. Moje dzieci były zachwycone i przeczytaliśmy go parę razy pod rząd, dyskutując o tym wszystko działa w dwie strony. Kiedy nie dajemy spać innym, oni potem mogą nie dawać spać nam. Oczywiście przykładów może być znacznie więcej, ale chodzi o to żeby zauważyć pewną prawidłowość.

Zgarnąć z półki?

Cała seria Mój pierwszy komiks jest bardzo fajna. Przystępna i przesympatyczna. Dlatego jak najbardziej polecam po nią sięgnąć razem z dziećmi. To może być początek nowej, fantastycznej przygody z komiksami :-)


 • Seria/cykl:        MÓJ PIERWSZY KOMIKS 5+

 • Tytuł:                Ana Ana. Śpij dobrze, Ano
 • Scenarzysta:     Dominicque Roques

 • Ilustrator:        Alexis Darmal

 • Tłumacz:          Ernest Kacperski

 • Data premiery: 08.02.2023
Komentarze

 1. Ten komiks jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzje Kiti7 marca 2023 14:52

  Sama chętnie się z nim zapoznałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się tematyka tego komiksu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealnie sprawdza się możliwość jego zakupu dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 5. Treść jest naprawdę ujmująca.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl