Czytam sobie. Nowości od Harper Kids.

 Sobota. Pogoda za oknem nie jest taka straszna jak zapowiadali, więc pewnie sobotę spędzimy aktywnie na świueżym powietrzu. Ale... zanim ruszymy z domu jest jeszcze czas na jakąś lekturę. Dlatego dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejne tomy super serii Czytam sobie.


Czytam sobie.

Miałam już okazję (nie raz) pisać o tej serii. Nie zaskoczę Was informacją, że jest to kolejna seria od Harper Kids, która uwielbiam. Sama chętnie po nią sięgam i z tego, co zauważyłam, Klara też po nią sięga i (przynajmniej na poziomie 1) już powoli, powoli zaczyna czytać. To znaczy, rozpoznaje litery, ale z układaniem z nich wyrazów ma jeszcze problem, ale ważne że chociaż próbuje :-).

Jak zawsze Harper Kids zadbało o różnorodność tematyczną, ciekawe ilustracje, masę humoru, przygód no i oczywiście dobrej zabawy. Kiedy moje dzieciaki zobaczyły nowe części tej serii to wszystkie! części przeczytaliśmy podczas śniadania. Mi najbardziej podobało się Spotkanie z filozofią Tomasza Stawiszyńskiego. Natomiast dzieciaki wahają się między Wyspą pirata Protazego a Wakacjach Adelki. Jedno jest pewne, każdy znajdzie coś dla siebie :-)Zgarnąć z półki?

Szczerze Wam powiem, że moim zdaniem ta seria powinna być uwzględniona w lekturach szkolnych. Teksty są przystępne, ciekawe i dostosowane do dzieci. ZACHĘCAJĄ do czytania. Ba! Zachęcahą do SAMODZIELNEGO czytania! Także jak najbardziej polecam!Komentarze

 1. Te wydania są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie poziomy są genialne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealnie sprawdzą się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Recenzje Kiti26 marca 2023 15:59

  To doprawdy ciekawe historie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podział na poziomy to super sprawa.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl