Kumpelki. Selfie z kumpelkami - recenzja komiksu.

 Wtorek, nie wiem jak u Was, ale u mnie wiatr jest wręcz ogłuszający. Dzisiaj jak jechałam samochodem myślałam, że coś się z nim dzieje, a to tylko pęd powietrza wydawał taki dźwięk. Wprost nie do uwierzenia jaki ten żywioł ma siłę, prawda? A jak tam u Was sytuacja, nie zwiało Was?

 Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić komiks, który długo krążył w okól nas aż w końcu się doczekał. Klara pokochała go już za samą różową okładkę, nie mówiąc o treści, która do dziewczyn w pewnym wieku po prostu przemawia lepiej niż morały rodziców. Ciekawi?


Kumpelki. Selfie z kumpelkami

Jest to komiks o grupie dziewczyn, które lubią spędzać ze sobą czas. Chociaż różni je prawie wszystko, świetnie się dogadują i wspierają nawzajem. Powiecie, przecież to nic specjalnego, normalne życie, normalnych nastolatków. Ale... Czy komiksy muszą być tylko o superbohaterach? Czasami właśnie warto sięgnąć po taką lekką obyczajówke. Sama pamiętam jak zaczytywałam się w takich historiach. Dziewczyny po prostu to lubią 😉.

Zgarnąć z półki?

Na początku napisałam, że ten komiks krążył w okól nas, ale jakoś nie byłam zdecydowana. Klara była trochę za mała, ja jakoś miałam fazę na zupełnie inne tematy, ale Kumpelki się doczekały i cieszę się, że poczekaliśmy, bo teraz w pełni możemy się cieszyć fajnym komiksem 

Tytuł:               Selfie z kumpelkami

Seria:               Kumpelki

Scenarzysta:    Christophe Cazenove

Ilustracje:         Philippe Fenech

Tłumaczenie:    Adam Tomczak

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         08.02.2023Komentarze

 1. To naprawdę świetna lektura.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z dziewczynami nie można się nudzić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 4. To idealny sposób na spędzenie wolnego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię sięgać po kolejne tomy tej serii.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl